Prison Break - Sezon 3

14 marca, 2007

Prison Break sezon 2 zakończył się nie jak spodziewałem się na 22 odcinkach ale na 19. Kolejny, a zarazem ostatni Prison Break - Sezon 3 będzie dostępny w telewizji FOX od przyszłego tygodnia, a konkretniej od 19 marca w poniedziałek. Cieszy mnie to bardzo, że historia dwóch braci zakończy się w jakiś logiczny sposób :-) nie jak z przygodami zaginionych (LOST), którymi przejadłem się po 1 Sezonie. Poniżej zamieszczam, krótki film promujący odcinek 2x20, a właściwie powinienem powiedzieć 3x01 i kawałek z filmu tej części. Polecam - dla mnie film jest kapitalny.

±

Komentarze do wpisu "Prison Break - Sezon 3":

1. rash napisał(a):
14 marca 2007, 15:07:24

A to za tydzień nie będzie kolejnego odcinka drugiego sezonu? Ramówki mówią, że 2 sezon jak i pierwszy ma 22 odcinki, co jest jak najbardziej logiczne.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prison_Break#Sezon_2.

2. qbap napisał(a):
14 marca 2007, 15:25:08

Według zapowiedzi umieszczonej powyżej wynika, że Sezon 3 zaczyna się 19 marca, czyli za tydzień. W FOX TV pokazali do poprzedniego tygodnia 19 odcinków. W tym tygodniu z tego co wiem nie było, więc i tak brakowało by 2 nawet jakby w tym tygodniu był 20.

3. rash napisał(a):
14 marca 2007, 17:14:23

No, czyli miałem racje,

2x20 będzie 19stego

4. qbap napisał(a):
14 marca 2007, 17:22:47

2x20 i tak muszą pokazać :-), tylko chyba wciskają to w 3 sezon już. Zobaczmy za tydzień, ale jak mówię tak wynika z zapowiedzi sezonu 3. I 2 jak wytłumaczyć fakt, że wczoraj nie leciał kolejny odcinek. I kolejna sprawa, że puszczają filmy zawsze w poniedziałki nie w inne dni.

5. rash napisał(a):
14 marca 2007, 17:26:26

Mylisz się. W poniedziałek (19.03) będzie odcinek 20, po tygodniu 21, po następnym tygodniu 22.

I jak rok temu będziemy musieli czekać do sierpnia na kolejny sezon.

6. FaUst napisał(a):
14 marca 2007, 17:41:10

Juz nie raz robili 2-3 tygodniowe przerwy

7. qbap napisał(a):
14 marca 2007, 17:49:00

Zobaczymy, może się pomyliłem oglądając tą zapowiedź 3 sezonu :)

8. rambo rambo napisał(a):
16 marca 2007, 13:01:04

hmm nie wiem czy dobrze uslyszalem w tym filmiku ale mowia na poczatku o OSTATNICH 3 ODCINKACH SEZONU. a nie jak to tu ktos powiedzial 3 sezon. tekst dokladnie brzmi: IN THE FINAL 3 EPISODES... wiec bede 3 kolejne tak ze bedzie 22.

9. qbap napisał(a):
16 marca 2007, 13:15:48

Zgadza się jest liczba mnoga, mój błąd :-)

10. qbap napisał(a):
20 marca 2007, 12:08:52

Prison Break (Skazany na śmierć) 2x20 Panama już jest :-) Dzisiaj biorę się za oglądanie przed, przed ostatniego odcinka 2 sezonu i czekam na 3 sezon :D

11. qbap napisał(a):
20 marca 2007, 12:43:07

prison-break-2x20-panama do obejrzenia tutaj -

http://qbap.jogger.pl/2007/03/20/prison-break-2x20-panama/

12. JARO napisał(a):
20 marca 2007, 22:56:29

GDAP DZIĘKI ZA LINKA NA KTÓRYM MOŻNA OBEJZEĆ 2X20-PANAMA BO JUŻ MYSLAŁEM ZE ZWRIUJE JESTEM GŁODNY KOLEJNYCH ODCINKÓW

13. qbap napisał(a):
21 marca 2007, 18:44:40

Nie ma za co :-) ja sam jestem głodny kolejnych i mało co miałem zawał czekając ;)

14. gościu napisał(a):
23 marca 2007, 22:40:48

Gościu jesteś dziwny żeby oceniać kiedy jest trzeci sezon nie znając języka angielskiego. 3 sezon serialu Priason Break wychodzi dopiero 29 września 2007r. i to do tego w Stanach Zjednoczonych. Oto wielki fan PRISON BREAKA. :D

15. marlicek napisał(a):
25 marca 2007, 23:27:37

ej ziomal 3 sezon bedzie ale dopiero 20 sierpnia;/ jak ja juz widzialem odcinek 2x20 Panama to ty bedziesz tu mowil ze to jest 3 seria. opamietaj sie;]

16. martuszka napisał(a):
26 marca 2007, 08:42:30

Z tego co ja wiem, a chyba wiem dobrze,to w 2 sezonie sa 22 oscinki. 3 sezon rozpocznie sie w sierpniu po dluzszej przerwie. Juz Dzis ma premiere 21 odc. Takze ktos tu niezle kit wciska:D io nazywa sie fanem? hehehe no niepowiem...

17. mikroba napisał(a):
26 marca 2007, 12:23:50

hej. ja juz ogladalam 20 odcinek 2 sezonu :) i beda 22 odcinki bo w usa niedawno byla premiera 22 odcinka :) takze luuuz :)

18. mistrzu napisał(a):
26 marca 2007, 16:12:25

po pierwsze 22 odcinek bedzie za tydzien a prison break 3 sezon bedzie w sierpniu w usa bedzie miec 6 sezonow a nie 3 sezony ta strona jest pomylona co wy tu piszecie

19. rash napisał(a):
26 marca 2007, 16:15:29

@mistrzu:

Skąd takie informacje? Z tego co ja wiem PB było od początku planowany jako 'trylogia'.

6 sezonów ma mieć Lost.

20. mistrzu napisał(a):
26 marca 2007, 17:19:49

a no mam takie informacje rezyser powiedzialby od razu ze maja byc 3 sezony to po co wspominal o 6 a 3 sezon za 5 miesiecy dopiero kreca go wiec wiesz moze jeszcze 6 byc w jeden moze wszystko nie byc wyjasnione

21. A$!@ napisał(a):
28 marca 2007, 16:45:21

ej no sorry ale w II sezonie jest 22 odcinki a nie 19. chyba macie zle informacje

22. dlugi napisał(a):
29 marca 2007, 09:43:50

gdzie wy zyjecie ludzie?sezonow bedzie tyle,ile my bedziemy chcieli.O tym zdecyduje rynek-ogladalnosc.pierwotnie mial byc jeden sezon Okazal sie bomba wiec jest drugi no i trzeci.B lubie ten serial ale gdyby mieli to ciagnac w nieskonczonosc to bedzie kicha

23. mistrzu napisał(a):
29 marca 2007, 12:05:13

kazdy sezon ma 22 odcinki

24. real6156 napisał(a):
30 marca 2007, 15:58:11

Podobno Linc umrze w 22 odcinku bo Kim do niego strzelil

25. rash napisał(a):
30 marca 2007, 16:26:01

A wpierdol kiedy

26. P@ker napisał(a):
30 marca 2007, 23:34:19

ejjj ziomy powidzcie mi czy mozna juz sciagac 3 sezon bo nie moge nigdzie znalesc ani filmu ani napisów!!!!!!!!! odp. Pleeaaaaassssssseeeee

27. krzepa napisał(a):
30 marca 2007, 23:58:58

nnnnnniiiiiiiiiiiieeeeeee mmmmmmaaaaaa 3-ciego sezonu na amerykańskiej stronie jest napisane czarno na białym że pierwszy odcinek 3-ciego sezonu wyjdzie 29 sierpnia 2007 roku (August 29 2007)

28. jaro napisał(a):
31 marca 2007, 09:36:49

ludzie oczym wy mowicie ja ogladalem juz 21 odcinek Prison Break pozdrawiam

29. laila napisał(a):
31 marca 2007, 13:14:59

drugi sezon PB zakończy się na 22 odcinku, który wyemitowany zostanie w Stanach 2 kwietnia, sezon trzeci rozpocznie się dopiro 29 sierpnia!!!!!

30. Fil5lip napisał(a):
01 kwietnia 2007, 10:51:39

dajcie namiary na 2x22 odc. bo niemam a niemioge znalesc :/ czekam...

31. scofield_przejrzałem_wasze_móz napisał(a):
01 kwietnia 2007, 20:56:04

ale mnie śmieszą niektórzy z was, po co mówicie że macie 3 sezon, albo oglądaliscie, czy cokolwiek skoro wiadomo jest że 3 sezon zacznie się 29sierpnia, więc nie wiem czy szpanować chcecie tym czy o co chodzi ale wg mnie sie tylko błaźnicie...

32. scofield napisał(a):
01 kwietnia 2007, 21:44:22

Aaaaa tam gadacie !!! :P

33. lamzaz napisał(a):
02 kwietnia 2007, 14:41:05

buehe

34. lamzaz napisał(a):
02 kwietnia 2007, 14:43:18

Pb wyszlo 21 odcinkow 2 sezonu jak cos a nie 19 lub 20 po 2 1 odcinek 3 sezonu bedzie 4 kwietnia na www.mininova.org 3mta sie ;]

35. Alan napisał(a):
03 kwietnia 2007, 16:32:41

Ludzie w 2 sezonia jest 22 odcinki, ja juz sciagam 22. Tylko ciekawe kiedy bedzie 3 sezon...

36. Skalkens napisał(a):
03 kwietnia 2007, 17:53:17

buahahahaa co za jasie z niektorych :D:D:D wielcy fani :/

37. Skalkens napisał(a):
03 kwietnia 2007, 17:54:29

juz skatowalem 22 odcinek i musze przyznac ze 3 sezon moze byc ciekawy hehe

38. alter ego Scofielda napisał(a):
03 kwietnia 2007, 18:26:21

Ja pierdykam!!!!!!!!!!!!!!! Skad wy takie informacje bierzecie ludzie!!!!!!!!!!!???? Aż żal zwieracze ściska:/ Ale z was krejzole ja pikole:DDDDD Dajcie mi namiaary na tego który już 3 sezon ogladal:DD

39. 2321 napisał(a):
03 kwietnia 2007, 18:47:31

no można sie usmiać czytając wasze GENIALNE wypowiedzi....6 sezonów..już sie 3 zaczął..19..odcinków..a może 30..a czy to juz 3 sezon a może 4?A wystarczy wpisac w google/ilość odcinków prison break/.i wszystko ładnie pisze.A żeby było wszystko tip top.....zamkneli jednego z braci w więzieniu SONA w panamie w ostatnim 22 odcinku 2 sezonu..:P:P

40. Alan napisał(a):
03 kwietnia 2007, 22:11:49

to kiedy bedzie 3 sezon??

41. 2321 napisał(a):
03 kwietnia 2007, 22:18:44

na bank.....po wakacjach.29 sierpnia jast premiera 1 odcinka 3 sezonu w amerykańskiej stacji FOX.Niestety musimy się wszyscy uzbroić w cierpliwość.

42. 2321 napisał(a):
03 kwietnia 2007, 22:38:21

żeby nie być gołosłownym..............prosze....Początkowo planowano 13 odcinków, które emitowano od 29 sierpnia 2005 do 28 listopada 2005 r., jednak wraz z sukcesem serialu, zaczęto kręcić kolejne. Ich emisja rozpoczęła się 20 marca 2006 r. i trwała do 15 maja 2006 r. Drugi sezon zapoczątkowano 21 sierpnia 2006 r., 13 odcinek został wyemitowany 27 listopada 2006, po którym nastąpiła 2-miesięczna przerwa. Od 22 stycznia 2007 emitowane są kolejne odcinki, aż do kończącego 2 sezon 22 odcinka. W Polsce emisja serialu rozpoczęła się 28 stycznia 2007 - pierwszy odciek oglądała wysoka liczba widzów - 7 milionów, co jest rekordem wśród amerykańskich seriali emitowanych w Polsce. Prison Break pojawił się w Polsacie pod mylnym tytułem "Skazany na śmierć" i jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20.00.Od 29 sierpnia 2007 w USA emitowany będzie 3 sezon serialu.....................................ze strony PRISON BREAKE.

43. Kasieńka 84 napisał(a):
04 kwietnia 2007, 14:36:52

No bzdury tu piszecie ze 6 sezonów... :-) będą 3 sezony. A ten ostatni czyli 3 jeszcze w USA się nie zaczął więc co ściemniacie. Acha i w każdym sezonie jest i będzie po 22 odcinki....

44. zal ;o napisał(a):
04 kwietnia 2007, 15:24:50

ktos kto to pisał do jakis cep bo tak sie sklada ze 22 odcinki 2 sezonu sa ;]

45. fiiiili napisał(a):
04 kwietnia 2007, 15:39:08

2 serii jest 22 odcinki !! już wysztkie zlookałem teraz czekac na 3 serie trzeba do 29 sierpnia, a ten znou w wiezniu :/

46. Alan napisał(a):
05 kwietnia 2007, 08:22:59

Czytałem że Michael znowu bedzie kogos wyciagal z wiezienia ratujac siebie i jego.

47. ziemniak10 napisał(a):
05 kwietnia 2007, 09:12:40

mam 22 odcinki drugiej serii. kiedy trezcia będzie dostępna w sieci?

48. m4ck napisał(a):
05 kwietnia 2007, 14:46:32

omg... moze sie myle zabojcie mnie ale... tren pierwszy filmik z youtube nie mowi o 3 sezonie tylko o tym ze zostały 3 odcinki do konca 2 zesonu :D LOL ale mniejasz z tym... sezon 2 mial 22 odcinki i koniec a nie ze 19 to juz byl 3x01 ;/ loool premiera 3 sezonu PB bedzie 27 sierpnia 2007 :) jak pisze kolega wyzej :) takze wakacje macie wolne :D heh

niewiem czy wiecie ale... Pamietacie Tweenera? zamkneli go za spowodowanie wypadku w ktorym zginal jakis 17latek i 2 dziewczyny zostaly ranne - kaucja wynosi 200k $ :) prowadzil po pijanemu :)

jak chcecie wiecej info zapraszamna:
http://www.prisonbreakmanhunt.com/season3/

49. ufo napisał(a):
05 kwietnia 2007, 18:20:18

tam pisze że 19marca........a 19 marca juz dawno był.....prosze piszcie na gg.3108167

50. Justyna napisał(a):
05 kwietnia 2007, 22:12:41

Co wy gadacie 2 seazon ma 22 odcinki tak jak i 1!! ale niezle sie skonczy :):)

51. Ula napisał(a):
05 kwietnia 2007, 22:18:16

Ej..Przeciez Tweenera zamkneli bo ukradl jakies karty do gry. Co Ty gosciu piszesz?? Jak to czytam to mi zirmniaki w piwnicy gnija!

52. 2321 napisał(a):
06 kwietnia 2007, 12:29:42

ziemniak 10.........jeśli pora emisji w stanach się nie zmieni,to 1 odcinek 3 sezonu będzie najprawdopodobniej dostepny na stronie torrent.spy..około godziny 1,2 w nocy naszego czasu 30 sierpnia.Napisy jak chłopaki z ekipy Hatak.pl,się postarają,a zawsze tak robią będą około godziny 15 lub 16 tego samego dnia.

53. MaroO napisał(a):
06 kwietnia 2007, 14:05:55

ale wy jestescie niezli, ja juz zassalem 22 Michael trafil do Sony, bedzi eratoewal bedzie, ogolnie to nie wiadomo czy w 3 temporiadzie Michael nie zginie bo kloci sie caly czas z rezyserami:) takze prawdopodobnie bedziemy ogladali Lincolna losy tylko :D fajnie nie?? Spamietajcie sobie 2 sezony prison break:) bo reszta to bedzie kicz :) pozdrawiam:)

54. Ania napisał(a):
06 kwietnia 2007, 20:59:57

az smiac sie chce jak czyta sie niektore z tych komentarzy:) jedni pisza ze trzeci sezon juz jest[<lol>] inni ze 29wrzesnia w USA, a jeszce inni ze 29 sierpnia:P ale wiadomym jest ze jesli na amerykanskiej stronie pisze August 29 2007 !! To chyba ktos nie zna angielskiego jesli pisze tu ze to jest WRZESIEN:D hahahaa:) pozdrawiam:D

55. motherfuckertinydude napisał(a):
06 kwietnia 2007, 21:18:12

hahahhahaha
co za idiotyzmy wy tu piszecie...

proste:
*1 sezon miał 19 odc
*2 miał 22 odc
*3 będzie w sierpniu

co za deb wymyśla sobie kiedy kończy się sezon po swojemu???

ten koleś na górze myślał że drugi sezon kończy się na 19 odcinku i napisał że kolejny (2x20odc) to pierwszy odc trzeciego sezonu

ja oczywiście już wszystkie odcinki 1 i 2 sezonu obejrzałem i czakam niecierpliwie na trzeci!!!

pozdro

56. 2321 napisał(a):
06 kwietnia 2007, 22:01:51

MaroO

ale wy jestescie niezli, ja juz zassalem 22 Michael trafil do Sony, bedzi eratoewal bedzie, ogolnie to nie wiadomo czy w 3 temporiadzie Michael nie zginie bo kloci sie caly czas z rezyserami:) takze prawdopodobnie bedziemy ogladali Lincolna losy tylko :D fajnie nie?? Spamietajcie sobie 2 sezony prison break:) bo reszta to bedzie kicz :) pozdrawiam:)


.....................super poprawna polszczyzna........

57. agooha napisał(a):
06 kwietnia 2007, 22:57:39

ludzie...wlasnie obejrzalam 22 odcinek pb 2 sezonu...ten serial mnie rozwala! jak nie bedzie Wen'ta w 3 sezonie to naprawde nie bedzie warto ogladac trzeciego sezonu...;/ ale poczekamy zobaczymy nie wiem jak jak wytrzymam do tego sierpnia;/;/ chyba oszaleje wymyslajac co znow rezyser wymysli;D a tak apropo... ludzie! sa stronki w necie poswiecone pb...a wy wypisujecie takie bzdury;PPP

58. agooha napisał(a):
06 kwietnia 2007, 23:00:04

ps. jak ktos bedzie mial jakies nowe informacje o serialu moge prosic o kontakt na gg? to moj numer 7228978

59. asia1302 napisał(a):
07 kwietnia 2007, 16:00:59

Ten serial jest świetny...Oglądałam też już wszystkie odcinki Prison Break, czyli ostatnim był 22 z 2 sezonu pt."Sona"...Szkoda tylko, że zakończył się troszkę w takim "napięciu", ale co tam:)Poczeka się do 3 sezonu!:)Mam nadzieję, że Wentworth Miller będzie w nim grał, bo to on wnosi tam najwięcej do tego filmu i nie wyobrażam sobie, że ktoś inny mójłby grać rolę Michaela Scofielda!On jest po prostu do tego stworzony:)I nadaje urok temu filmowi:)Teraz tylko wytrzymać do sierpnia... Będzie ciężko:(Ale cóż.....Pozdrawiam!

60. holski napisał(a):
07 kwietnia 2007, 16:30:32

popieram goscia 2321 on pisze prawde .trzeci sezon bedzie po wakacjach.pozdro

61. Cormax napisał(a):
07 kwietnia 2007, 19:53:34

haha uśmiałem się czytając wasze komenty <LOL> 3 sezon w sierpniu dopiero a 1 i 2 miały po 22 odcinki :D Nie wiem skąd się biorą takie lolki co twierdzą, że sezon 1 miał 19 odcinków albo, że 3 już emitują <ROTFL>

W każdym razi gratulacje potraficie poprawić ludziom humor :D:D

62. Juri napisał(a):
08 kwietnia 2007, 09:05:49

Mam pytanie skąd wy ściągacie Prison Break ? oglądacie w internecie ? ja tak to podajcie link . Prosze!!

63. Joler napisał(a):
08 kwietnia 2007, 13:01:01

Nienawidze was !

64. Marcus Bytom napisał(a):
08 kwietnia 2007, 22:04:12

Film znakomity wiec trzeba czekac na 3 sezon do sierpnia
POZDRAWIAM WSZYSTKICH

65. Juri napisał(a):
08 kwietnia 2007, 22:27:13

Po 1 to nie jest film tylko serial Marcuś Bytom !!!

66. Adam napisał(a):
09 kwietnia 2007, 10:05:05

Senon 2 ma 22 odcinki. Myslalem ze ma 19 ale pozniej zobaczylem na www.osloskop.net ze jest 22 i sie skonczy jak michael zostanie zamkniety w wiezieniu w panamie

67. Marcus Bytom napisał(a):
09 kwietnia 2007, 12:00:21

Wiem Juri , łapiesz za słowa mam dwa sezony nagrane cale .
Pozdrowionka

68. Marcus Bytom napisał(a):
09 kwietnia 2007, 12:00:52

I wiem ze to serial :D:D:

69. Juri napisał(a):
09 kwietnia 2007, 12:11:10

Człowieku ja już 2 sezon mam od miesiąca.. i trzeci sezon będe miał za 3 tygodnie ....

70. ROTFL napisał(a):
09 kwietnia 2007, 15:17:26

Juri - o LOL!!! 3 sezon za 3 tygodnie - BUAHAHAHAHAHA!!!

71. Jaroo napisał(a):
09 kwietnia 2007, 15:40:46

Tak Juri ma racje jest już realny 3 sezon jeśli ma znajomości za granicą .!!!Więc ROTFL jak nie wiesz to morda na kłóte !!

72. Marcus Bytom napisał(a):
09 kwietnia 2007, 18:33:57

Jak bedzie to dajcie znac . Zawsze sa jakies przecieki.

73. ROTFL napisał(a):
09 kwietnia 2007, 19:07:21

NIE BĘDZIE MIEĆ 3 SEZONU ZA 3 TYGODNIE I BASTA!!!

74. ROTFL napisał(a):
09 kwietnia 2007, 19:28:29

W ogóle, Juri, jakiś dziwny jesteś. Najpierw pytasz wszystkich, skąd ściągają Prison Break, prosisz o linki, a potem chwalisz się, że masz 2 sezon. Ech...

75. Juri napisał(a):
09 kwietnia 2007, 21:30:42

Tak pytam sie czy ściągacie ze stron czy coo... dlatego że myślałem że są w necie .. Marcuś Bytom daj mi swój gg to Ci powiem jak z tym 3 sezonem bo mam 1 odc.. a ty ROTFL jebnij się w agrest !!

76. cukier napisał(a):
09 kwietnia 2007, 22:07:11

Pierwszy sezon ma 22 odcinki i drugi sezon ma 22 odcinki a 3 sezonu jeszcze nawet nie zaczeli krecic wiec nie wiem o co wam chodzi jak mowicie ze macie juz 1 odcinek z 3 serii. 1 odcinek 3 sezonu ma pokazac sie 29 sierpnia 2007 roku. wiec pozostaje tylko czekac.

pzdr

77. Juri napisał(a):
10 kwietnia 2007, 08:13:23

Wpisz sobie w BearShare Prison Break 3 1 . i Ściąg o zobaczysz !!! Gościu gościu ładna wkopa !!

78. 2321 napisał(a):
10 kwietnia 2007, 10:19:05

juri...........daj mi swoje gg.a powiem ci co i jak z 5 sezonem.....mam już 7 odcinków........................zastanowiłbyś się co piszesz,dawno nie czytałem takich bzdur...a może ci sie pomyliło z misiem Koralgolem...odstaw to co bierzesz..bo ci mózg lasuje.

79. Juri napisał(a):
10 kwietnia 2007, 10:21:15

To weź się kłóć .. ściag i zobacz a potem się kłóć .. BEZMÓZGI DEBILU...

80. Ziomon napisał(a):
10 kwietnia 2007, 10:59:59

LOL ja obejrzalem juz 22 odc.(dzisiaj^^)2 serii i ostra jazda.A ten typ z SONA(wiezienie)co lezy goły:p to Bellick??jakis podobny(Scofild patrrzy sie na niego przez chwile)czekam na 3 sezon


1 sezon ma 22 odc. 2 sezon również 22 odc. 3 sezon bedzie ...niewiem:Pp

81. 6878k napisał(a):
10 kwietnia 2007, 13:34:26

wlasnie skonczyłam ogladac 2 sezon i ma on 22 ocinki!! a sezon 3 (ostatni :( ) ma byc prawdopodobnie 29 sierpnia 2007. 2 zakonczył się strasznie tajemniczo:(!! szkoda ze tak długo trezba czekac na dalsze losy bohaterów.

82. molly napisał(a):
10 kwietnia 2007, 14:40:49

pierwszy sezon mial 25 odcinków a nie 22 czy ile tam piszecie
drugi z koleji ma 22 odcinki
wszystko jest dostepne w internecie i mozna zobaczyc to na stronie www.osiolek.pl

83. Juri napisał(a):
10 kwietnia 2007, 16:20:26

Molly co ty mówisz ? pierwszy sezon ma 22 i drugi też ma 22 .. skąd ty 25 wyczasłeś?

84. O ja jebiee takich fanow napisał(a):
10 kwietnia 2007, 18:08:51

O ja pierdole ludzie swieci kto i jak moze nazywac sie fanem Prison Break jesli pisze tu takie glupoty kurwa no wystarczy ogladac i liczyc na koncy jednego 22 odcinka sezonu napisane jest "End of seson" i na koncu 22 s2 serii jest to samo wiec logiczne proste a wiec jest to prawda i jedyna prawda ze 1i 2 sezin ma po 22 odcinki a TV FOX podala ze 3 seria rusza 29 sierpnia wogole nie dopuszczam jak taka bzdurna dyskusja moze sie toczyc :)Buhahha kurwa co za ludzie w internecie siedza zamiast ogladac te seriale zacznijcie sie nad soba zastanawiac ,pozdro!!

85. Jebie jebiących fanów napisał(a):
10 kwietnia 2007, 19:00:31

ej ty kurwo głupia... spierdalaj .. debilu !!! 1 odcinek jest w necie 3 sezonu ..

86. fanka prison break napisał(a):
10 kwietnia 2007, 19:45:38

nie sluchajcie tego co tam pisze 2 sezon ma 22 odcinki tak jak 1 sezon 22 odcinek 2 sezonu skonczy sie na tym ze michael trafi do wiezienia w panamie i nie wierzcie w to co tam pisze bo 3 sezon bedzie dopiero 29 sierpnia

87. 2321 napisał(a):
10 kwietnia 2007, 20:14:27

wejdzcie sobie wy wszyscy..MĄDRZY..fani serialu na tą strone..http://serialopedia.pl/tv/Prison_Break..........no chyba że trzeba wam łopatą wkładać w te mądre głowy.............................1 odcinek 3 sezonu w necie.........buahahahaha....super...może nam go streścisz mądralo.

88. Juri napisał(a):
10 kwietnia 2007, 20:36:05

Nie no kolega blefował. hehe.. kolo nie ja tylko mówie o sezonie .. Kolo jaroo przytakiwał ,. a ty debilu JEBIE JEBIĄCYCVH FANÓW IDZ Się WYPAŁUJ DEBILU !!!!!haha 3 sezon

89. qbap napisał(a):
11 kwietnia 2007, 20:00:14

Tutaj jest mój komentarz co do mojego wpisu prostujący wszystko. Jak ktoś go nie widzi może zobaczyć jeszcze tutaj: http://qbap.jogger.pl/2007/03/20/prison-break-2x20-panama/

90. Juri napisał(a):
11 kwietnia 2007, 22:00:04

Podaj mi stronke gzdie można oglądać prison break w necie.. 1 sezon ma 22 odcinki ....

91. seWolb napisał(a):
12 kwietnia 2007, 14:58:20

wiecie co wa sa tylko 3 sezony i wiecej nie bedzie sezon 3 26 odcinkow!!! narka

92. Marcus Bytom napisał(a):
12 kwietnia 2007, 17:53:06

Macie jakas stronke z wiadomosciami .

93. Jummi Your Qvai napisał(a):
12 kwietnia 2007, 20:11:39

Co prawda to prawda, łostatni łodcinek jest 22 z 2-go sezonu a 3 sezon zacznie sie ,,29 august 2007 wiec czeka was all people dlugie waitting na 3 season :D,

94. Murzyny napisał(a):
13 kwietnia 2007, 17:31:51

scofield to wytwór rządowy :) Jest stworzony po to, żeby uciekac z wiezien. a fox river to byl sprawdzian :) dla pana generała.

95. poison napisał(a):
14 kwietnia 2007, 21:58:04

po oglądnięciu 2 sezonów warto czekać nawet do sierpnia. ostatni odcinek 2 sezonu mógłby potwierdzić info _ Murzyna_ pożyjemy zobaczymy :)

96. Blackmen napisał(a):
16 kwietnia 2007, 22:15:48

CO WY TU ZA GLUPOTY PISZECIE JUZ DAWNO WIDZIALEM ODCIENK 22 SEZONU 2 I KONCZY SIE KOLEJNA WIZYTA W WIEZIENIU LUDZIE ZASAKAKUJECIE MNIE .... NIGDZIE NIE PISZE ZE BEDZIE 3 SEZON ALE 2 SEZON WCALE SIE NIE KONCZY POZOSTAJKE TYLKO CZEKAC

97. Blackmen napisał(a):
16 kwietnia 2007, 22:26:10

CZEKAC OCZYWISCIE NA 3 SEZON KTÓRY UKARZE SIE ZA PARE MIECHÓW POZDRAWIAM :):):):):):):) PS ZAUWAZYLEM W JEDENEJ WYPOWIEDZI ZE W 1 SEZONIE BYLO 25 ODCIKÓW BO TAK PISZE NA WWW.OSIOLEK -- KURWA CO ZA KRETYNSTWO JA TAM WIDZIALEM NAWET JAK PISALO 28 ODCINKÓW CO ZA PROBLEM ZROBIC KOGOŚ W JAJO POZDRAWIAM TEGO KORA CO PODZIELIL SIE Z NAMI INTELEKTEM NAJPIERW MOGL OBEJRZEC A POTEM PISAC IEL I TO NIBY MA BYC "FAN" BOZE RATÓJ :):):):):):):):) POZDRAWIAM DLA WSZYSTKICH KUMATYCH :):):)

98. job napisał(a):
16 kwietnia 2007, 23:12:02

ten bzdet ma mieć 534 odcinki. najblizsze 200 rozegra sie w brazylii i bedzie typowym kitem, następnie bochaterzy znajda się w M jak Miłosc. michael zarwie marśkę a linch skuma sie z doktorem kotowiczem

99. Kleszczówna napisał(a):
17 kwietnia 2007, 06:55:24

Ja słyszałam, że premierowy odcinek Prison Break 3 ma byc w tv fox 21 sierpnia, nie 29 jak uwazają wszyscy...Pozdrawiam ;)

100. iwan napisał(a):
19 kwietnia 2007, 17:02:39

mam 22 odcinki prison break 2 i 3 sezon wyjdzie 29 sierpnia

101. Tenkuba napisał(a):
19 kwietnia 2007, 20:50:48

Człowieku brednie piszesz konkretne, i wciskasz kit ludzą jakbys dobrze poczytał to bys wiedział iz sezon drugi ma 22 odc natomiast sezon 3 startuje dopiero 29 SIERPNIA w stanach, z takimi tekstami do do dzieci z zespołem downa moze one ci uwierzą

102. Juri napisał(a):
20 kwietnia 2007, 20:57:54

Ej iwan iwan debilu weź się jebnij młotem oszołomie .. 2 sezon ma 22 odc. a 3 startuje od 29 sierpnia i koniec ...CZYSTY IDIOTYZM !!! MA Bozia lokatorów !!

103. malwa napisał(a):
20 kwietnia 2007, 22:19:49

uff. czekam na 3 sezon ale juz nie moge wytzymac INFORMOWAC JAK POJAWI SIE W NECIE :p ;)

104. Kryminator napisał(a):
20 kwietnia 2007, 22:38:21

ostatnio... jak popadało to na drodze lezało dużo dzdzownic... zadnej nie przepuściłem, to lezy w mojej natuze... kazdą skopałem po brzuchu... i wy uwazajcie na glizdy... a co do PB to dawac mi tu ju ju juuuuuuuuuuuuuuuuuu ......... nie wazne 2 czy 3 sezon jak wy sobie to tam nazywacie... dawać mi tu zaraz nastempne odcinki... albo bedziecie mnie prowadzic... za podszewke kieszeni w moich spodniach... ze spuszczona głowa i rozszerzonymi czesciami ... intymnymi ciała ..... wiec ATENCIONE....... !!!

105. no tak napisał(a):
23 kwietnia 2007, 00:55:04

no tak... byłeś może na tej paradzie kolorowych (oni lubia takie rzeczy) i za mocno w glowe jajkiem dostales?? Hmmm...
PB is THE BEST!!! Tak apropo :P

106. madry chlop napisał(a):
24 kwietnia 2007, 12:38:04

Kryminator ty ciulu wejs sie w lep pierdoli i nie mow ze cos ci trzeba dac do kurwy nedzy..jednoco ci trzeba dac to z mlota w lep ty chuju zajebany w dupa rzniety prze twoich kumplow ty jebancze samozwancze chuju pierdolony

107. Prisonka_ napisał(a):
24 kwietnia 2007, 21:07:04

:/ ... chce was poinformowac... tych niedoinformowanych... ze jak i sezon 1 tak i 2 ma 22 odcinki! Ostatni odcinek 2 seri nazywa się SONA - nazwa więzienia w którym jest Michael i Bellick.

A sezon 3 moi drodzy bedzie dopiero 29 sierpnia emitowany w USA! więc jakim sposobem, juz jest emitowany w FOX'ie? Hymm?

Kocham PB ;**
szczególnie Wentworth'a Miller:*:*:*:*:*:*, Dominica Purcell, :*:*:*:*Amaury Nolasco:*:*:*

108. Fanka napisał(a):
26 kwietnia 2007, 19:11:55

Będe czekac z niecierpliwoscią na 3 sezon,dzisiaj obejrzałam odcinek 21 i 22 drugiego sezonu i myślałam że to już sie wyjasni wszystko, a tu dupa.Specjalnie urlop w pracy wzięłam bo tak to mi czasu brakowało żeby wszystkie odcinki obejrzec.

109. Marcus Bytom napisał(a):
26 kwietnia 2007, 22:15:16

Zostaje tylko czekac na 3 sezon

110. gaba napisał(a):
28 kwietnia 2007, 12:47:28

2 sezonu sa 22 odcinki!!!! sama ogladalam!!!!!!!!!!

111. kamer22 napisał(a):
29 kwietnia 2007, 10:43:02

połowa ludzi którzy tu piszą to debile żal.pl 6 sezonów buhahah 3 sezon oglądali buhahahah. jak narazie serial zakończył się na 22 odc 2 serii i pozostaje nam czekać na 3 sezon po wakacjach PZDR dla normalnych

112. Simo napisał(a):
29 kwietnia 2007, 20:00:04

zgadzam sie w 100% z kamerem22 polowa to sa jacys chozy a i w s2e22 to jest ostatni odcinek s2 i konczy sie ze michael trafia do pudla w panmie wiec nie wciskajcie ze to juz jest s3 ludzie

113. vikusiaxD napisał(a):
29 kwietnia 2007, 21:33:58

popieram ! cos wam sie pomajtalo ludzie !! a swoja droga to okropne to wiezienie ! ale moze w s3 Michael dogada sie Mahonem :PP moze beda w jednej celi <lol> ale podobno scofield ma umrzec w poczatkowych odc. 3 sezonu :/ mam nadzieje ze nie .... to by bylo glupie posuniecie........

114. PB fan napisał(a):
30 kwietnia 2007, 00:08:20

A ja tam se już oglądam III sezon ;) Nie pytajcie skąd mam ale kto szuka ten znajdzie. Żal mi tych niby fanów PB co nie wiedzą jak zdobyć III sezon !!!

115. Juri napisał(a):
30 kwietnia 2007, 11:08:39

Taaaa oczywiscie masz w dupie nowy sezon !! ej gośćiu gościu !! niema 3 sezonu bedzie dopiero 29 sierpnia !! idź się lecz !

116. wiexmaaa napisał(a):
30 kwietnia 2007, 17:48:45

buehehehhehehe. "żal ci niby-fanów co nie wiedzą jak zdobyć III sezon??" buahahhahaha nam jest żal ciebie!! potwierdzam Juri z dupy chyba wytrzasnal ten III sezon. gdybys przeczytal co jest wyzej to bys wiedzial ze III sezon bedzie dopiero 29 sierpnia W USA!!!! Tak wiec. poprawiajac twoja wypowiedz: "ZAL MI TYCH WSZYSTKICH KTORZY MOWIA ZE III SEZON JUZ OGLADAJA LUB III SEZON JUZ JEST W POLSCE" leczcie sie ludzie!!!

a jesli chodzi o mahone'a i scofilda propably beda w jednej celi i razem beda probowali uciec. i ma zginac jeden z braci. nie powiedziano ze bedzie to michael moze to byc linc.

117. Bachu7 napisał(a):
30 kwietnia 2007, 22:36:02

wyście są wszyscy pojebani kiepy jak ja jush mam 3 odcinki 3 serii;/ coza błazny tylko trzea mieć znajomości ale bez lektora i bez napisów i co wy kiepy i nie pierniczcie mi tu ze nei wyszly bo mają dopiero wyjsc 29 sierpnia 2007 roku W POLSCE !!!! ale w ameryce jush są 3 odcinki kretyni to tyle nara

118. Juri napisał(a):
01 maja 2007, 09:58:04

Weź weź to może nam strścisz te odcinki debilu ?? CZEKAMY !!

119. Patuś napisał(a):
01 maja 2007, 17:20:54

Nooo nie moge... Jacy ludzie... Ejj jak oglądacie 3 sezon to sie podzielcie hahh... juz to widze 3 sezon ... tak, tak ogladacie, ogladacie...hehh zalosne ;/... Kuurde prosze jakis normalnych:D podajcie mi linki z 2 serii od 14 odcinka bo pobierałam na FILEHO ale teraz mi nie pobiera, niewiem dlaczego (?) kurde;/ Prosze ;) ... Buuuziaki dla normalnych fanów ;) :**

120. Lance_Vance napisał(a):
01 maja 2007, 20:16:28

Hmm..słyszałem, że ma być 6 sezonóe {podobno] co o tyym sądzicie?

121. anetanaa napisał(a):
01 maja 2007, 20:57:45

wiecie co sa juz w necie odcinki z sezonu 3 :D:D:

122. Dodek napisał(a):
02 maja 2007, 10:13:49

Ja mam 2 sezony po 22 odcinki. Niestety 2 dni temu obejrzałam wszystko do końca i... z niecierpliwością czekam na sezon 3!!!

123. grzybo napisał(a):
02 maja 2007, 11:51:13

Może tak podajcie stronę gdzie są nowe odcinki sezonu 3 albo cos bo ja nie wytrzymam do 29 sierpnia!!! gg-8131107

124. Juri napisał(a):
02 maja 2007, 17:50:12

niema 3 sezonu !! człowiku debil jakiś napisał o 3 sezonie !! ja pierdole !!!

125. Korus napisał(a):
03 maja 2007, 00:35:02

Wy jesteśta pojebani ja oglądam 2 raz wszystkie odcinki i sie nie uzalam ze nie mam 3 sezonu wy ja tej

126. juna napisał(a):
04 maja 2007, 12:18:04

real6156 nie link przeżyje a sara zastrzeli tego koreańczyka, michael wtrafi z agentem mahomi do więzienia sona debile. głupio się skończyło tylko powiem to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

127. grzybo napisał(a):
04 maja 2007, 15:51:03

Idoci, dajcie mi cos o 3 sezonie...

128. LovinQ napisał(a):
05 maja 2007, 09:46:28

To ja tu troche sprostuje ;P.. trzeci sezon(ostatni) dopiero bedzie w ameryce 29 sierpnia. Ma zabraknac w nim sucre t-baga oraz ma zginac Michael (ale to nie wiadomo ciagle kłoci sie z producentami. wiecie o kase mu pewnie chodzi .. szkoda stracic taka role :P tez bym sie nie dała tak wyrolowac :PP) ... maja dojsc 4 nowe osoby . 2 kobiety i 2 mężczyzn. Jedna z kobiet ma dorównywać inteligencji naszemu Michaelowi-Wentowi. Ja zakładam ze 3 sezon pojawi sie jakies 3 tygodnie po emisji w stanach na torrentach... czyli pozostaje nam tylko czekac, lub pojechac do stanow przed 29 sierpnia i cieszyc sie odcinkami po angielsku :P haha :PP jak narazi pogdybajmy sobie co do 3 , nowego sezonu :P smiesznie jest chociaz :P .. jak czytam ze sezonow ma byc 5 - 6 to mnie szał smiechu ogarbnia .. a wystarczy poszperac w necie ;PP ...


Pozdrawiam :**

129. grzybo napisał(a):
05 maja 2007, 11:22:41

dzięki bardzo,LovinQ ale mnie dobilaś że Michael zginie...

130. JacQ napisał(a):
05 maja 2007, 23:55:03

Juz dawno oglądnolem sezon 1 i 2 mam na kompie wszytskie odcinki od dawna. Tylko powiedzcie i jedno Michael w 22 odcinku sezonu 2 trafia do... (no wlasnie do czego) to wiezienie czy co to ma byc? Tam prawdopodobnie znajduje sie T-Bag

131. Marlej napisał(a):
06 maja 2007, 01:02:35

Dla mnie Prison Break jest jednym z najlepszym seriali jakie widziałem. Jest bardzo wciagający aż trudno odejść od televizora lub komputera po oglądnięciu któregoś z odcinków. Gdy już będzie całoś jeszcze raz oglądne ja z "apetytem". http://prison.break.filmweb.pl/

132. sylwia155 napisał(a):
06 maja 2007, 09:38:58

Linc nie umrze ;/ Co ty pieprzysz?

133. Juri napisał(a):
07 maja 2007, 14:29:07

Tak to jest więzienie !! JACQ !!!

134. antydebil napisał(a):
08 maja 2007, 10:33:11

Wy debile piszący,że amcie już 3 odcinki trzeciego sezonu,tak mi was żal że musze oświecić wasze kretyńskie mózgi,z reguły nie wypowiadam się w tego typu dyskusjach piętnastolatkó,ale zrobię wyjątek,otóz w programach typu p2p(jakbyście nie wiedzieli-emule,bitcomet itp) ostatnie 3 odcinki 2 sezonu często są mylnie podpisane jako 3 pierwsze odcinki 3 sezonu!każdy głupi może wrzucić inne odcinki i anzwać je 3x01,3x02 i 3x03 zresztą po co ja z wami gadam,i tak bedzięcie twierdzić swoje........

135. grzybo napisał(a):
08 maja 2007, 16:49:53

Dobra antydebilu ja ci wierze i czekam na 29 sierpnia...

136. Żal napisał(a):
08 maja 2007, 17:17:07

Ale wy jesteście p******i !!! Nie macie 3 sezonu to wasza sprawa. Ja mam i się cieszę ;) Żal mi tych dzieci co dostali neo pod choinkę i nie wiedzą skąd wziąć. PODAJĘ LINKA w którym na bank znajdziecie odcinki 3 sezonu : www.google.pl

137. homik napisał(a):
08 maja 2007, 17:20:35

ale wy jezdeźcie gupi ! Sam dostałem neo pod hoinke i nie nażekam ! Uwieżcie mi kto hce ten znajdzie 3 sezon prison breajka. Pozdro nara.

138. marzycielka_ napisał(a):
09 maja 2007, 12:16:49

mam pytanko....ma ktoś może prison break 3 ?? nie chce mi się czekać do 29 sierpnia.....jak tak to dajcie znak to mój mail : slonia@poczta.onet.pl

139. Maciej napisał(a):
09 maja 2007, 23:38:38

szkoda czasu na czytanie niektórych komentarzy, po co głupie sprzeczki o to ile jest odcinków. Tylko łosie pisza pierdoły bo maja za małe mózgi aby poszukac odpowiedzi w internecie.

140. Pope napisał(a):
10 maja 2007, 00:17:20

rzeczywiście niektórzy piszący tu komentarze to ciecie
trzeciej serii nie ma jeszcze

141. darek napisał(a):
10 maja 2007, 10:02:36

to super serial i tyle!!!!!!!!!!

142. Niuśka napisał(a):
11 maja 2007, 16:24:29

Ale wy chorzy jesteście zgadzam sie z kolega który sie tu wypowiadał że w programach typu 2p2 każdy dzieciak może sobie podpisać byle jak obojętny odcinek stąd niektórzy się wzięli co mówią że mają już 3 sezon. każdy sezon miał po 22 odcinki ( mam je wszystkie w których zachowana jest ciągłość przyczynowo skutkowa;p) O dalszych losach bohaterów można tylko gdybać pierwszy odcinek zapowiedzianej OSTATNIEJ serii wyświetlony zostanie w amerykańskiej stacji FOX 29 sierpnia 2007 w Polsce można się go spodziewać dopiera za rok bo przy tym tempie emicji( jeden odcinek na tydzień) wyświetlenie 2 sezonu zajmie im trochę czasu we wrześniu na 100% 3 sezon bedzie juz na torrentach do ściągnięcia;p a tu sprostowania do kogoś kto pisał o tym że Tweener trafił za kratki za spowodowanie śmiertelnego wypadku! On ukradł kartę basebolową za 300 tys zielonych trafił do fox river uciekł z reszta i później zatrzelił go agent mahone bo nie chiał on mu wydać reszty zebiegó!!!

143. olo napisał(a):
11 maja 2007, 16:37:35

2 sezon ma 22 odcinki co ten chłop piepszy

144. Bogdanx1192 napisał(a):
11 maja 2007, 19:14:37

Zajebisty serial !!! Nie rozumiem dlaczego niektórzy pierdziela takie bzdury :/ 1 sezon ma 22 odcinki 2 sezon ma 22 odcinki ile bedzie miał 3 nie wiem wiec nie zmyślam jak niektorzy :P Nie moge sie doczekać dalszych odcinków. pozdr. dla prawdziwych fanów ;)

145. grzybo napisał(a):
11 maja 2007, 20:42:02

Jak ktoś ma 3 serie to dawać KONKTERNEGO linka a nie google!

146. Juri napisał(a):
11 maja 2007, 21:43:39

Trzeba być jebniętym żeby mówić że jest 3 sezon !! wszyscy oglądali ale jeszcze nie zaczeli wogóle kręcić ..hahahaha .ej niektórzy mnie rozwalają .. pozdro dla fanów ale tych mądrych !!

147. Bogdanx1192 napisał(a):
12 maja 2007, 11:00:06

Juri zgadzam sie z Tobą w 200 % haha!!!

148. Adamkep napisał(a):
12 maja 2007, 13:59:18

1 SEZON MA 22 ODCINKI; 2 SEZON MA 22 ODCINKI A PREMIOROWE ODCINKI 3 SEZONU BEDA W USA DOPIERO W SIERPNIU WTEDY KIEDY W POLSCE BEDZIE 2 SEZON!!!

149. LovinQ napisał(a):
12 maja 2007, 14:10:36

zgadzam sie z niektorymi :) poczytajcie sobie w necie dokladnie ludzie to sie dowiecie wszystkiego. 3 sezonu nie ma i narazie mbyc nie moze na necie.. głupie teksty typu "nie chce nam sie czekac do sierpnia" mozecie sobie wsadzic w buty. Trzeci sezon nie zostal jeszcze nakrecony. Nagrywki trwaja, lecz nasi bohaterowie nie chca sie zgodzic z niektorymi ich losami ( np Michael) :) ... dla "szczesliwcow " ( buahahahahha) ktorzy obejzeli juz odcinki 3 zesonu proponuje mi je przeslac.. ahaha :P smiecu warte :P ..

pozdrowienia na Normalnych fanow :**



//A WystarCzy PosZpeRaĆ a NIe ZmyŚlaĆ ;* :) //

150. lisiczka napisał(a):
13 maja 2007, 16:34:14

tak!!!!!! sezon 2 ma 22 odcinki a nie 19!!!! a sezon trzeci w sierpniu bedzie dopiero w FOXIE!!!!! nie wierzcie z te bzdety!!!!!! ze za tydzien bedzie!!!!

151. sara_tancredi napisał(a):
14 maja 2007, 00:17:45

zacznijmy od tego ze 1 i 2 sezon ma 22 odcinki...a te filmiku ktore tu sa to one sa z odcinkow 2 serii...;/ a 3 seria jest zapowiedziana na 28 sierpnia 2007r.
jak czytałam tą notatkę to myslalam ze sie ze smmiechu posikam...;/

POZDRO DLA TYCH MąDRZEJSZYCH FANOW...:):)

boze jak mozna sobie wymyslic 3 sezon hahahaha...jak komus powiem o tej stronce to sie beda tak zbijac ze szok...kto ja zalozyl wogole i takie glupoty pisze...;/

152. 2321 napisał(a):
14 maja 2007, 14:06:35

Poczytajcie sobie wy wszyscy /super fani/,serialu co napisałem na początku tejże arcy ciekawej dyskusji..:P:P..ale oczywiście czyta się tylko ostatnie wpisy...bo kto by się cofał kilka wpisów wstecz.Pozdrawiam serdecznie tych wszystkich którzy wiedzą co to wyszukiwarka internetowa...np.google.

153. LovinQ napisał(a):
14 maja 2007, 15:14:29

zgadzam sie z wszystkimi twoimi wpisami 2321. czasem zal mi niektorych ludzi.. "mam odcinki trzeciego sezony..." buahahaha ... przeciez to jest naprawde smieszne. Jak naprawde chcecie sie troche dowiedziec to www.google.pl albo moja najdłuzsza notka nieco wyzej :)


Pozdrawiam mądrzejszych :**



//A WystarCzy PosZpeRaĆ a NIe ZmyŚlaĆ ;* :) //

154. CrisRonaldo napisał(a):
14 maja 2007, 16:04:51

Ej Juri weź ty walnięty jakiś jesteś;/ Najpierw piszesz ze masz pierwszy odcinek 3 sezonu a potem ze nie ma jeszcze 3 sezonu i wyzywasz tych co napisali ze juz jest! Nie musisz kazdego wyzywac, wystarczy wytłumaczyc! Ty sie lecz chłopie! 3 sezon bedzie 29 sierpnia na amerykanskim kanale FOX. Co do sezonów to zarówno pierwszy jak i drugi mają 22 odcinki. Ostatni nazywa sie Sona, wiem bo mam wszystkie na dysku. Pozdrawiam wszystkich oprócz Juriego!

155. jasiu_smietana napisał(a):
14 maja 2007, 18:54:01

bez sęsu

156. ARRRGHH napisał(a):
14 maja 2007, 22:03:26

klucicie sie o sezon co ja zauwazylem to kazdy sezon ma swoje wlasne rozpoczecie (pomjajac to co bylo juz w PB)filmu w ktorym sa pokazywane urywki z tegoz sezonu. 3 ostatnie odcinki 2 sezonu ktore nazywacie 3 sezonem maja ten sam poczatek co inne odcinki 2 sezonu to dla tych ktorzy mysla ze juz jest 3 sezon.
PS.Zapewne wymysla inne rozpoczecie do 3 sezonu PB

157. grzybo napisał(a):
15 maja 2007, 18:11:29

Może ktoś wie czy Marshall Allman(LJ Burrows) będzie występował w 3 sezonie? Piszcie!

158. myslilama napisał(a):
16 maja 2007, 22:01:44

Ello:) Jak coś to 3 seria PB zaczyna sie 29 sierpnia 2007r. :P wszędzie o tym bębnią:D:D possdro:)

159. Bongo napisał(a):
17 maja 2007, 23:15:54

ja juz mam 3 sezon:P

160. PRUSZKÓW!!! napisał(a):
17 maja 2007, 23:17:31

ja juz sie niemoge doczkeac do 3 sezonu:P

161. :) napisał(a):
18 maja 2007, 19:12:15

"... Paul Scheuring - producent wykonawczy serialu ujawnił, że gotowy jest już scenariusz odcinka finałowego, który wprowadzi publiczność w nowy sezon. A w nim widzowie będą mieli okazję oglądać większość dotychczasowych aktorów.

Pojawią się natomiast co najmniej cztery nowe osoby. Dwóch mężczyzn oraz dwie kobiety. Żadne z nich nie będzie narodowości amerykańskiej. Ich nazwiska zostaną przedstawione publiczności po castingach, które rozpoczną się w maju. ..."

162. real6156 napisał(a):
19 maja 2007, 20:07:51

juna-wiem ,ale wtedy jeszcze nie bylo tego odcinka a ogladalem trailler ,szkoda tylko tej kasy-5mln dolcow-szkoda
kurde ,ale nie chce mi sie czekac na 3 sezon,juz przeciez jest tlailler,napewno majom juz zrobiony 3 sezon,teraz aktorzy majom czas wolny,i po wakacjach bedom krecic 4 sezon.!!!!!!!!!!!!!!

163. Suck.. napisał(a):
20 maja 2007, 07:41:10

Mają sie pisze DWONIE !!! heh ... ludzie

164. Magda... xD napisał(a):
20 maja 2007, 14:59:16

Sprostowanie:
- 1 sezon miał 22 odcinki
- 2 sezon miał 22 odcinki
- Premiera 3 sezonu (ostatniego) jest 29 sierpnia 20067!
4 SEZONU NIE BĘDZIE ...
Pozdrawiam.

P.S Czytając te wasze puste komentarze aż mi sie śmiać chciało, bo każdy z Was ma inną teorię ... xD Narazie!

165. Paollinka;) napisał(a):
20 maja 2007, 20:56:54

3 sezon aż 29 sierpnia...troche za dugo trzeba czekać ale o bedzie super prezent na urodziny;)-obchodze 29 sierpnia:)heh ;p pozdrowionka4ll

166. NiNucHnaa napisał(a):
21 maja 2007, 19:53:27

ale wy macie na baani co niektórzy !! Megy rozwalamy towarzystwoo ;D

167. LovinQ napisał(a):
21 maja 2007, 19:53:43

hehehehe no nie ... znowu smiechu warte ;P jak bd miala doła to tu wejde sie posmiac .. 4 seson.. moze 5 ? a nie bo ja juz 8 mam w domu na dvd w empiku kupilam <lol2> smieszne to jest ... ;))


//A WystarCzy PosZpeRaĆ a NIe ZmyŚlaĆ ;* :) //

168. Meguchaaa (szef) napisał(a):
21 maja 2007, 19:54:56

No grubo NInuchhh::*:*:* ogladalas juz 30 odcinek 56 sezonu ? maniana coo :PP ahahaah

169. NiNucHnaa napisał(a):
21 maja 2007, 19:59:09

no kuurczee.. ale ty tam jesteś dopiero ? o boożee.. pospiesz się dziewczynoo... w 60 sezonie Michael w końcu przeleci Sare ;D

170. Meguchaaa (szef) napisał(a):
21 maja 2007, 20:01:43

taaaaaaaaaaaaa :PP o jaa to musze cie dogonic ;p (gratulacje dla tych co w to uwierza :PP)

171. NiNucHnaa napisał(a):
21 maja 2007, 20:02:35

pioona ziooom !! ;*;*

172. Meguchaaa (szef) napisał(a):
21 maja 2007, 20:09:31

buskaa :*:*:*:*: i pozdrowionka dla normalnych fanow :*

173. natalka napisał(a):
22 maja 2007, 16:30:44

czemu to nie dziala ?:| te filmiki .

174. pmagfikk napisał(a):
22 maja 2007, 23:34:15

Wszyscy powinniscie se kupic okulary albo cos...amerykanska premiera bedzie nie 29 sierpnia tylko 27 sierpnia!! pozdro dla niewidomych!! ZNAWCY!!! buahaha

175. ToMaSz_STA napisał(a):
23 maja 2007, 23:22:38

Panowie i panie 3 sezon jest od 27 SIERPNIA! a ten co pier... ze juz 3 sezon był to jets pojeb... to jest nie mozliwe
1 i 2 sezon miały po 22 odc. a niewiedomo ile bedzie miał 3 sezon. To tylko wie sam Rezyser serialu! A po za tym jak byłby 3 sezon a to jest nie mozliwe to po 3 odc by go nie przerywali!! ozdro dla Normalnych Ludzi!!

176. loleczek napisał(a):
26 maja 2007, 16:48:39

1 i 2 sezon ma po 22 odcinki a w ostatnim odcinku (2x22) Michael trafia do wiezienia Sona gdzie to wiezienie to taki zwykly korytarz i straznikow niema. Mysle ze w 3 sezonie MIchael zginie przez pobicie od tamtych wiezniow. Lincoln pobierze sie z nowa aktorka a sara zostanie porwana, dlatego ze jest w ciazy

177. qbap napisał(a):
26 maja 2007, 21:36:40

@loleczek
ty chyba nie piszesz scenariusza do 3 sezonu :P

178. Bonzo napisał(a):
27 maja 2007, 11:24:34

Żal.pl

179. LovinQ napisał(a):
27 maja 2007, 14:12:42

po mojemu to 3 sezon rowniez bd mial 22 odcinki. ale nigdy nic nie wiadomo. Podobno Michael umrze , ale to juz pisalam wyzej... miejmy nadzieje ze tak sie nie stanie. Gdzies czytalam ze od 25 maja zostanie potwierdzony scenariusz i zaczna juz krecic 3 sezon. ale wiadomo jak jest z plotkami -_- :PP ... pozostaje nam tylko czekac ;)


//A WystarCzy PosZpeRaĆ a NIe ZmyŚlaĆ ;* :) //

180. KaRoLaK napisał(a):
28 maja 2007, 12:26:37

lubie kartofle

181. Julia napisał(a):
29 maja 2007, 17:12:08

wiecie co przeczytalam ostatnio... ze to ze Michael ma zginac to wielka scieeeemaaaa.... ze to napisal jakis dzieciak 1 kwietnia (prima aprilis) i sam nie wie jak to sie rozniosło.. co o tym myslicie?

182. lukas730 napisał(a):
30 maja 2007, 11:06:55

O co chodzi z tymi odcinkami.
Ja mam dwie serie po 22 odcinki.
Ostatni odcinek drugiej serii kończy się zak Michael trafia do więzienia SONA razem z agentem Mahone.
Trzecia seria też ma mieć podobno 22 odcinki.

Co to za śmieszny opis, że druga ma tylko 19 odcinków.

Pozdrawiam

183. Arla napisał(a):
31 maja 2007, 15:01:31

Co to za śmieszny opis, że druga ma tylko 19 odcinków.

Moim idolem jest T-Bag ( Robert knepper )
Ma miły sympatyczny charakterek.

Chociaż z drugiej strony szkoda ze Michael nie miał jaj w 2 sezonie i go nie zabił, a tak by była jakaś frajda.

Po necie chodzą słuchy ze Michael, Captain Brad Bellick Mahone będą kombinowali w trójkę zwać z SONA, a T-Bag uda się zwiać razem z nimi a dalej nie wiem bo nie do kończyli myśli na ile procent to prawda to nie wiem !!

Pozdrawiam wszystkich wciągniętych w serial Prison break bardzo gorąco!!

184. Recon napisał(a):
31 maja 2007, 16:17:01

[Arla] też takie pogłoski słyszałem, ale to łatwo sie domyśleć ze Michael będzie wiał Co do T-Bag'a i Bellick'ka to sie dowiemy Teraz czekać na 3 Sezon Odnosząc sie do poprzednich wypowiedzi to mi sie smiać chce z niektórych ... Z Fartem ! Pozdro !

185. mikeki napisał(a):
31 maja 2007, 19:16:49

mam pytanie w ostatnim odcinku 2 serii jak bylo to wiezienie sona do ktorego trafil michael scofield i alex mahone czy tam na koncu tego korytarzu, ten goly pobity koles to byl Bellic????????

186. mikeki napisał(a):
31 maja 2007, 22:03:30

czy juz moze wiecie czy to bellic????

187. grzybo napisał(a):
01 czerwca 2007, 14:30:00

Tak to jest Bellic.

188. antyspołecznosc żali.pl napisał(a):
01 czerwca 2007, 17:55:08

lubię dżem

co za lole 1 sezon 19 odcinkow ŻAL.pl umiecie czytac S01E22

189. Julia napisał(a):
01 czerwca 2007, 20:29:09

Tez wlansie slyszalam ze maja uciec... ale tylko ze mahone i michael. Podobno nie ma nic byc juz o Belicku... no i dobrze niech zgnije w sonie ;PP .. pozdrowionka.. (Julia) tez gdzies o tym czytalam ale nie wiem co o tym myslec. Na wielu forach pisze ze to prawda, a moze ktos slyszal cos na ten temat? " co ze smiercia i klotnia z producentami Michaela? prawda? czy fałsz? wyslij sms o tresci Prawda lub Fałsz na numer... <lol2> nie no to taki zart tak mi sie skojazylo xDD .. piszcie co o tym wiecie lub myslicie.. pozdrowienia xDD

190. LovinQ napisał(a):
01 czerwca 2007, 20:32:01

no wlasnie co z tym ? xD zginie wreszcie czy nie?

191. PiaHu napisał(a):
02 czerwca 2007, 00:00:27

Tez slyszalem o jakis nieporozumieniach miedzy wentem i producentami, mam nadzieje ze nie usmierca go bo wtedy ogladanie jak lincoln prubuje pomscic brata juz nie bedzie takie fajne. I w ogole bedzie brakowala michaela:)

192. nika napisał(a):
02 czerwca 2007, 00:44:01

ciekawe jak sie zaczynaja te wasze pierwszy odcinki 3 sezonu??moze tym ze sucre chce zabrac, uciekajacemu taksowka, t-bag'owi torbe z kasą?a pozniej jak michael i linc odplywaja bez sary do panamy?a nastepnie jak sara, ktora jest scigana, poddaje sie? jezeli tak to chcialabym wszystkim niedowiarkom i osoba twierdzacym ze maja 3 sezon przekazac te tak wlasnie zaczyna sie 20 odcinek 2 seri pod tytulem PANAMA!!!!

193. Kmiciu napisał(a):
02 czerwca 2007, 10:43:31

To ze Scofield, Mahone i Bellic uciekna z Sony jest oczywiste, wszystko po to bo Firma chce zwerbowac Scofielda i wykorzystac jego potencjal do wlasnych planow. A ta ucieczka ma byc swego rodzaju proba. Przynajmniej tak to wyglada...

194. LovinQ napisał(a):
02 czerwca 2007, 13:00:15

mm... jak narazie to mozemy sobie gdybac :PP... do sierpnia juz niedaleko... miejmy nadzieje ze Michael jednak przezyje i ze bedziemy go dalej ogladac, bo wydaje mi sie ze ogladanie samego Lincolma bedzie nudne... mm ;P no coz czekajmy na sierpien ;D pozdro :*:*

195. seq napisał(a):
03 czerwca 2007, 20:00:39

co tu duzo gadac.......welcome back on 27 08 2007. serial jest git brazylijski serial dla facetow:))))) hehehe

196. stanisław napisał(a):
05 czerwca 2007, 18:26:03

wiec jak mozna sciagnac Pirosn Break sezon 3???

197. wajka napisał(a):
05 czerwca 2007, 20:26:47

ja też jestem bardzo ciekawa ze sa juz pierwsze odcinki 3 sezonu prison break prosze o kontakt wajka1@o2.pl

198. Susie Q napisał(a):
05 czerwca 2007, 22:56:00

ludzie nie ma zadnego sezonu 3 jeszcze,tez sie dalam na to nabrac-ale cos takiego nie istnieje jeszcze!!producenci dopiero w maju zwolali castingi na dodatkowych bohaterow- o tym mozna przeczytac na stronie telewizji FOX,ten kto ma 3 serie to chyba sam krecil z ziomalami po blokowych komorkach,a zdjecia z panamy chyba pod sztuczna palma w warszawie:),faktycznie aktorka grajaca sare jest w ostatnich miesiacach ciazy i w pierwszych kilku odcinkach 3 serii jej nie bedzie,a jesli chodzi o tego kolesia ,ktory siedzial w fox river za kradziez karty bejsballowej to w prywatnym zyciu potracil ze skutkiem smiertelnym jakiegos nastolatka- i poszedl siedziec ...pozdro dla fanow PB

199. LovinQ napisał(a):
06 czerwca 2007, 16:55:32

tez o tym czytalam susie Q ... ten chlopak w filmie to tweener :P. Rowniez jak niektorzy , madrzejsi fani czekam na 3 sezon z niecierpliwoscia i nadzieja ze nie zmieni on sie w kicz (tak jak losci [zagubieni]) . Miejmy nadzieje ze rezyser znow nas zaskoczy :PP Pozdrowionka :*:*

200. nena napisał(a):
08 czerwca 2007, 02:14:48

debilizm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiekszosc z was nawet nie wie o czym pisze...........FANI OD SIEDMIU BOLESCI!!!!!!!!!!!!!

201. nena napisał(a):
08 czerwca 2007, 02:17:11

A CO DO CIEBIE "Juri" to proponuje wizyte u psychologa,bo najwyrazniej cierpisz na rozdwojenie jazni! !!!!!!

202. fanka PB napisał(a):
13 czerwca 2007, 13:46:42

Ja obejrzałam całe dwa sezony już dawno temu i oba liczą 22 odcinki. Drugi sezon skończył się na tym jak michaela zamkneli w wiezieniu "sona" a premiera 3 sezonu odbedzie sie 28 sierpnia!!

203. Zadyma napisał(a):
14 czerwca 2007, 14:49:51

Nie no polewka dobra =)... ludzie wchodzą i specjalnie wypisują jakieś brednie żebyście sie wkurzali a wy to jeszcze łykacie i w kółko wypisujecie to samo =)... no nic... Gratuluje

204. Zadyma napisał(a):
14 czerwca 2007, 14:52:22

ps. to nie mój komentarz:
"Ja obejrzałam całe dwa sezony już dawno temu i oba liczą 22 odcinki. Drugi sezon skończył....."

205. kamcia napisał(a):
14 czerwca 2007, 19:25:35

OMG :P ale wy jesteście dziwni... heheh sie uśmiałam :p z niecierpliwością czekam na ostatnią serie :) nie ważne kiedy będzie :p

206. grzybo napisał(a):
15 czerwca 2007, 14:18:11

hej kamcia ty to przypadkiem nie kamila P. z 1h w Piotrkowie?

207. Arla napisał(a):
15 czerwca 2007, 15:47:52

Słyszałam ze w III sezonie Sara zginie a właściwie zamordują Ją ludzie byłej pani prezydent( z powodu ciąży w rzeczywistości ). A Michael będzie sie mścił, za Jej śmierć. Przez przypadek trafi na T-Bag.

[Recon] Ja też czekam na III sezon bo jestem Ciekawa co do T-Bag, Mahomiego i Bellick.

[27 maja 2007, 14:12:42

[LovinQ] Michael nie może umrzeć bo serial by sie skończył (na odcinku z śmiercią)a jak to wszystkie seriale dobrze sie kończą dla głównych bohaterów a już gorzej dla pobocznych np.:T-Bag.
TAKIE JEST MOJE ZDANIE a tak to xD producentowi zabardzo zależ na Miller'e!!

[nena] Z tego co mi wiadomo to takie stromy są po to by określić swoje zdanie o serialu a nie o tym co ktoś napisał wiec o kimś oki bo czytasz czytasz jakieś urywki filmu a tu nagle "A CO DO CIEBIE "Juri" to proponuje wizyte u psychologa,bo najwyrazniej cierpisz na rozdwojenie jazni! !!!!!!"
WIĘC SIE ZASTANÓW CO PISZESZ I NIE OBRAŻAJ!!! 'sorry za brutalne skopiowanie tekstu'.:):)):))):(:((:(((

[Zadyma]Mam nadzieje ze to nie twój koment.:P

"'' SZKODA ŻE MICHAEL WSADZIŁ NÓŻ T-BAG W RĘKĘ" a już miała być taka zabawa" xD:):)):)))

KTÓRY ODCINEK WAN SIE NAJBARDZIEJ PODOBAŁ Z SEZONU I i II???xD

208. ?? napisał(a):
15 czerwca 2007, 18:36:24

po pierwsza to sezon trzeci bedzie w sirpniu po drugie to nie zaginieni tylko zagubieni a po trzecie skad masz takie glupie informacje??!!

209. LovinQ napisał(a):
16 czerwca 2007, 14:07:55

[Arla] wiem wlansie ze im zalezy ale gdzies czytalam ze michael ma zginac a trzeci sezon ma polegac na tulaczce Lincolna ktory chce pomscic smierc brata .. :P heh ale wystarczy nam tylko gdybac i czekac do sierpnia :P .. co do sary to ponoc ma jej nie byc w pierwszych odcinkach 3 sezonu ale tylko do momentu urodzenia dziecka. pozniej znowu wroci na plan. Hmm.. moj ulubiony odcinek? Mysle ze wybiore odcinek 16 (Brother's Keeper) pierwszego sezonu ;PP , czyli opis tego co dzialo sie przed trafieniem poszczegolnym bohaterow do Fox River ;P .. pozdrowionka ;P

210. grzybo napisał(a):
17 czerwca 2007, 11:30:13

Moje ulubione odcinki to 6 i 7 z 1 sezonu gdzie byla ta rozróba w Fox River:).

211. makoolo napisał(a):
17 czerwca 2007, 19:06:47

wlasnie wczoraj skonczylem ogladac sezon drugi i obejzalem 22 odcinki

212. Madzialenka napisał(a):
17 czerwca 2007, 22:49:59

Czemu to video nie działa?

213. myszunia napisał(a):
18 czerwca 2007, 20:33:25

Dla zainteresowanych a kto nie chce ten niech nie czyta!!!!!! 3 sezon będzie wyrmitowany w stanach 29 sierpnia, tytuł odcinka "Ino Kan": panama, początkowo akcja przenosi się wstecz o 30 lat. Wątek gdy panamscy żołnierze aresztują ojca Lincolna i Michaela (Aldo Burrowsa). [akt 1]Następnie akcja przenosi się na ulice Panamy, gdzie Linc widzi Sare, ale ona znika gdzieś w tłumie. Linc rozmawia ze sprzedawcą, dowiaduję się że został uniewinniony. Przez cały dzień stara się odnaleźć Sare. Idzie na policje.Rozmawia z kobietą. Okazuję się, ze to Gina Easters, pani detektyw z którą już rozmawiał pod koniec finałowego odcinka gdy szukał Sary.. Chce zgłosić jej zaginięcie, ale Gina oświadcza, że nie ma powodów, gdyż już rozmawiała z Sarą i wcale jej się nie dziwi, musi przemyśleć całą sytuację, w której znalazł się Scofield. I tu widzimy zaskoczonego Linca, pytającego: Jaką sytuację???? [no tak, bo on nie wie, że Michael znowu trafił do więcienia] I tu akcja przenosi się do więzienia Sona, gdzie na podwórzu więźniowie biją jakiegoś mężczyzne, okazuje sie ze to Alexander Mahone. Wstawia się za nim Michael, jednocześnie denerwując olbrzyniego Meksykanina pokrytego bliznami- to Rinho. Rozpoczyna się niezła sieczka, Mahone i Scofield nie mają szans. Podczas bójki koszulka Michaela podwija się-widać urywek tatuaży, widzi to inny więzień-El Acertijo. Przerywa walkę, widać że inni patrzą na niego ze strachem i szacunkiem... Podnosi koszule Michaela by zobaczyć jego tatuaże. Ujawnia także własne... Mówi, Michaelowi, że mają ze sobą coś wspólnego... Następnie akcja przenosi się znowu na posterinek policji. Lincoln nie może uwierzyć w to co sie dzieje z Michaelem. Gina mówi mu że sam sie przyznał do winy. Następnie wychodzi z pomieszczenia, by kogoś przesłuchać, okazuję sie ze to T-Bag... [akt 2] Kolejna scena w więzieniu. Cela El Acertijo, w której także znajduę sie Michael. Rozmawiają... El Acertijo pyta sie co ozbaczają Michaela tatuaże, ten odpowiada że nic. El Acertijo mu nie wierzy, mówi że kazdy tatuaż coś oznacza-wskazuje na swój i wyjaśnia, że kazdy element odpowiada osbie, którą zabił.... Akcja po raz kolejny przenosi sie na posterunek, z którego właśnie zostaje uwolniony T-Bag. Jednak policja postanawia go śledzić. Linc przypadkowo spotyka Sucre, imformuje go że michael jest we więzieniu. [akt 3] Epizod z T-Bag'em. którego nie chce mi się opisywać... ble ble...Potem w celi Michael i Rihno rozmawiają o Toymenie[człowieku zabawce-jednym z więźniów]. Ribho chce Michaelowi go pokazać. Potem Kolejny wątek z Lincolnem. Sucre pyta się czy ma już jakiś plan jak wydostać Michaela. Linc odpowiada że pracuje nad tym, ale najpierw musi znaleźć Sare aby się dowiedzieć co tak naprawde sie stało. Znowu wątek z T-Bag'em, który jest śledzony przez policje.... trelele jednym słowem nudy jakieś strzały, ktoś ginie..... ale akcja ponownie przenosi się na spacerniak do więzienia. Rinho pokazuję Michaelowi Toymana-okazuje sie że to Brad Bellick. Akcja na spacerniaku nadal trwa... Michael podchodzi do Mahona, rozmawiają... Alex wyrzuca mu że zrujnował mu życie. Łapie go za szyje i zaczyna go dusić... Michael nie próbuję się nawet bronić... i... wtedy ujęcie jak zwykle w takich momentach przenosi się gdzieś indziej.. Akcja w domu, pewnej blondyny-Jane Phillip, wspólniczki Aldo Burrow'sa. Rozmawia z kimś przez telefon i umawia sie na spotakanie. Jane idzie do innego pomieszczenia, gdzie znajduję sie L.J i mówi do niego: Jedziemy do Panamy. I na tym się kończy pierwszy odcinek trzeciego sezonu. Jeśli ktoś chciałby cały scenariusz(ale już przetłumaczonym na polski) z dokładnym opisem wątków (i tych scen które pomijałam) to piszcie mój nr gg: 5005247. Wiem, że taki opis to nic, w porównaniu z emocjami jakie są jak się ogląda... ale dla tych bardzo spragnionych to zawsze coś... Pozdrawiam

214. Arla napisał(a):
18 czerwca 2007, 22:31:20

[myszunia] nie dało by sie tego przesłać na pocztę bo Ciekawi mnie tamto ble ble z T-Bag [akt3]bo to Mój ulubieniec: ):)):))):)):) jeśli tak to moja poczta to

janekbabanek@wp.pl

Można przesłać tapety, zdjęcia, filmiki (wszystko)ale związane tylko z sezonem III Prison Break (no chyba że ktoś ma coś innego fajnego z I lub II sezonem)

215. TOMEK ZYRARDOW napisał(a):
19 czerwca 2007, 12:49:04

Ja mam juz 3 odcinki 3 sezonu i bedzie jeszcze 4 sezon bo ten rezyser filmu i ogladalnosc tak chca...JAZDA..bo ich zlapia i beda znow w wiezieniu ale z tamtad juz nie uciekna ale pszyjedzie gosciu ktoory chce uratowac kumpli z wiezienia i ich tesz uatuje bo oni sie dowiedza ze uciekaja...jak co to pisac na gg 6518901...wiem wszystko o 3 sezonie

216. grzybo napisał(a):
19 czerwca 2007, 18:34:33

dzieki bardzo myszunia a skad to wiesz? na szczescie bedzie LJ... napisze do ciebie!

217. LovinQ napisał(a):
19 czerwca 2007, 19:59:30

Ej :P skad wy to wiecie . w necie na ten temat nie ma nic prawie ;P pisac na moje ggb 2692289 jakbyscie wiedzieli cos ciekawego :D:D:D:D

218. NiNucHnaa napisał(a):
19 czerwca 2007, 20:01:52

o gruuuboooo .. ej TY Tomek [ jakiś tam ] .. skąd masz odcinki 3 sezonu ? ;> ja teeeeż chceeee xD a i Myszunia dzięki za opis odcinka.. :P mam nadzieję, że prawdziwy ! hehee.. pozdro dla LovinQ :*:* [ tego łosiaaa śmierdzącego ] xD xD

219. myszunia napisał(a):
20 czerwca 2007, 14:15:51

No NiNucHnaa ja też mam nadzieje, że ten scenariusz co mam jest prawdziwy, chyba nikt nie ma aż takiej wyobraźni... Przesłał mi go kolega ze stanów i chyba kitu by mi nie wcisnął.... a Tomkowi jakos nie wierze, że ma 3 pierwsze odcinki, bo nikt jeszcze nie moze ich mieć :P:P:P no ze scenariuszem to co innego... heheh Pozdrawiam

220. grzybo napisał(a):
20 czerwca 2007, 16:13:16

Hej LovinQ, podobno w internecie trzeba poszperać... ;D

221. myszunia napisał(a):
20 czerwca 2007, 20:10:54

Widze, że scenariusz cieszy sie dużym powodzeniem:) no i wcale sie nie dziwie, ale troszeczke juz mnie to męczy, że ciągle ktoś chce żebym wysłała mu na poczte, więc dla ułatwienia wrzuciłam to do neta i kazdy kto chce niech sobie ściągnie:) Jak coś nie bedzie działało to dajcie znać, wrzuce jeszcze raz:) Pozdrawiam! http://s007.wyslijto.pl/?file_id=63789959809006894352

222. LovinQ napisał(a):
20 czerwca 2007, 21:30:56

Grzybo szperalam :PP ale jakos go nie znalazlam ;p juz wiem dlaczego..dostala to od kolegi xDD ja znajduje dosc sporo ciekawostek.. jedna z nich : Wentworth Miller, gwiazda serialu "Skazany na Śmierć" zdementował głośne plotki jednym, krótkim oświadczeniem: "Nie jestem gejem. Wiem, że istnieje taka plotka i wcale mi to nie przeszkadza. Jeżeli ktoś wyobraża mnie sobie z kobietą, czy mężczyzną to nic mi do tego, tak długo jako ogląda mnie w serialu. " Ten 34 letni aktor, absolwent Uniwersytetu w Princetown z 1995 roku w dziedzinie literatury angielskiej swoją karierę w przemyśle rozrywkowym rozpoczął od gościnnego występu w serialu "Buffy postrach Wampirów". Później mieliśmy okazję oglądać go w takich serialach jak "Popular" czy "ER", a także w "Dinotopia". Wkrótce potem wystąpił w filmach "Piętno" u boku Anthony Hopkinsa i Nicole Kidman, "Underworld", "Stealth" a także w dwóch teledyskach Mariah Carrey. Serial "Skazani na śmierć", który możemy obecnie oglądać na antenie telewizji Polsat zgromadził podczas dwóch pierwszych odcinków 7 milionową widownię, co daje 38% udział w widowni w niedzielny wieczór. .. pewnie duzo z dziewczyn westchnelo z ulga ;PP hehe pozdrawiam :PP

223. Arla napisał(a):
21 czerwca 2007, 16:19:41

Łał mi się nie chce tyle szukać w necie o tym i to co czytam co wy piszecie to dla mnie szok o Miller, czy o czymś innym a ten scenariusz to już w ogóle!!! Jestem bardziej jak bardzo w stylu!!! xD xD xD

224. LovinQ napisał(a):
21 czerwca 2007, 21:09:42

tez duzo nie szukam :PP tylko jak cos gdzies uslysze i mnie zaciekawi :PP pozdrowioonkaa :*:*

225. Arla napisał(a):
22 czerwca 2007, 20:36:54

Uważają Millera za geja bo dawał głos Tinky Winky!!
Wiedzieliście o tym???
Zwała co nie!!! xD czego to ludzie nie robią dla kasiory!!!

226. ewa14 napisał(a):
27 czerwca 2007, 14:52:54

prison break jest cool! normalnie ten film jest boski! nie moge doczekac sie trzeciej serii

227. magda napisał(a):
27 czerwca 2007, 15:13:39

prison break inaczej skazany na smiec jest po prostu swietny nie ma lepszego filmu

228. Anka napisał(a):
29 czerwca 2007, 23:06:06

Kto wie gdzie moge znalezc napisy z seri 3 odcinku 17? Prosze napiszcie mi, z góry thx i pzdr :* :)

229. LovinQ napisał(a):
30 czerwca 2007, 12:27:07

ludzie wyscie poszaleli ;/ nie ma jeszcze 3 sezonu!! a prison break to nie film tylko serial!!!! az sie plakac chce jak sie to czyta wszystko ;/

230. ace napisał(a):
01 lipca 2007, 11:35:03

wyscie chyba poszaleli. wejdzcie sbie na strone domowa fox tv i zobaczcie ze premiera tv 3 serii zaczyna sie dopiero jesienia tego roku to zn. 2007. banda nie doczytanych dzieciakow. 2 sezon ma 22 odcinki tak jak i pierwszy i konczy sie tym ze Michael trafia po raz kolejny do pudla wraz z Belikiem.

231. Legija napisał(a):
02 lipca 2007, 10:58:31

Zgadza się pierwsza i druga seria mają po 22 odcinki, a trzecia seria bodajż(rz)e 22 sierpnia na Fox'ie. Pozdrawiam

232. Legija napisał(a):
02 lipca 2007, 10:59:11

Zaczyna się 22 sierpnia ;-)

233. LovinQ napisał(a):
02 lipca 2007, 17:46:59

noo wreszcie ktos madry tu wkroczyl... :** do dzieci ktore ogladaja juz (buahaha) 3 sezon... Ej robicie wstyd temu forum.. dajcie ze spokoj z takimi przechwalkami.. a ja ogladalam 88 sezon jestem na 30 odcinku ... ahaha przeciez to glupie.. trzeciego sezonu jeszcze nie ma i jak narazie nie bedzie.. pojawi sie jak tu ktos madrze zauwazyl 22 sierpnia ;p ... Legija , Ace:* pozdrowienia :*:*

234. pattus_ napisał(a):
03 lipca 2007, 16:09:39

o co wam chodzi???

przecież 2 seria PB ma 22 odc. tak jak 1 seria... .

235. Julia napisał(a):
04 lipca 2007, 12:31:05

Ej nie robmy afery ;/ juz chyba z 15 osob powiedzialo ze obie serie maja 22 odcinki a wy nadal to rozdrabniacie... chyba wszyscy to wiemy?.. czytajcie pokoleji o co chodzi w ostatnich postach a dopiero pozaniej sie wypowiadajcie a nie wyskakuje tu ktos ni z gruszki ni z pietruszki ze serie maja po 22 odcinki... MY TO JUZ WIEMY.....!!!!! czytajcie dzieciaki uwaznie cio!!!!!

236. akajj napisał(a):
04 lipca 2007, 20:08:30

chciałabym napisać temu co widział trailer 3 seri prison break że to jest końcówka ostatniego odcinke 2 serii :] a po drugir nie piszcie tu takich głupot tybu : mam 3 serie skazanego na śmierć skoro jej jeszcze nie ma :]

237. jebac legie napisał(a):
05 lipca 2007, 03:44:54

super forum, teraz juz wiem, ze wiedziałem juz 44 odcinki, wczeniej tego nie widziałem.

238. jelonka napisał(a):
05 lipca 2007, 21:25:14

Nie jest dobrze, obejrzalem, myslalem, ze sie cos wyjasni a tu wrocilo do odcinka 1 :P kalarepa co ;P w sierpniu podobno ciag dalszy zobaczymy :)

239. LovinQ napisał(a):
06 lipca 2007, 19:36:20

W sierpniu ma sie wszystko wyjasnic... no to czekajmy :D

240. qbap napisał(a):
06 lipca 2007, 20:44:54

Jak tylko pojawi się 3 sezon Prison Break to umieszczę go na blogu w formacie strumienia online :-)

241. Wolf napisał(a):
07 lipca 2007, 13:37:54

Tandetny jest ten serial.. 2 sezon byl juz tak naciagany ze glowa boli.. ja nie wiem co oni chca pokazac w 3 sezonie.. chyba znowu ich do wiezienia wsadza i beda kanalami uciekac.. powinno byc tak jak w loscie.. z kazdym sezonem lepszy serial..

242. Kinia napisał(a):
07 lipca 2007, 15:12:58

jak losci sa wlasnie naciagani ;/;/ nie znasz sie czlowiekuu ... jak nie podoba sie pB to po huj tu piszesz.. z kazdym sezonem cos innego phiii.. no tak bo lepszi losci z kosmitami i nieiadomo skad przybywajacymi ludzmi.. beznadzieja ;p

243. Arla napisał(a):
07 lipca 2007, 19:42:16

Dlaczego wszyscy tłumacza prison break na skazany na śmierć co polsat to wam w mówił oznacza to Przełamne przełamany
Więzienie Więzieni


Ta nowa aktorka co będzie w Prison break zakocha sie w Michaelu w sonie!!!

244. Arla napisał(a):
07 lipca 2007, 20:03:39

Z tego co widzę to sie kłócicie od to ile ma 3 sezon odcinków wszystkie serie jakie będą robić będą miały po 22 odcinki ponieważ taki został podpisany papier przez scenarzyste, fundatora i producenta i koniec z tymi kłótniami o odcinki oki :):)):))) a po drugie obejrzałam już 90 sezon który ma 88 odcinków i co ktoś mi podskoczy:):)):)))xD i po trzeci LUBIE I PB I LOST!!!:):)):):)) JAK KTOŚ BĘDZIE MIAŁ JAKIEŚ NAMIARY NA ŚCIĄGANIE W SIERPNIU 3 SEZAONU TO NIECH PISZE OKI:):)):))) Z GÓRY FENKA I POZD!!!!:):)):)))

245. LovinQ napisał(a):
07 lipca 2007, 21:26:39

Z tego co słyszałam to na pewno szybko ukarze sie 3 sezon na torrentach.. a jesli grupa Hatak ( a napewno tak bedzie) sie postara to napisy beda pare godzin po :P takze trzeba czekac :PP

246. Susie Q napisał(a):
08 lipca 2007, 12:53:16

ach...czytajac wasze niektore posty poprostu chce mi sie smiac...ostatnio dostalam od jakiegos szalonego fana(fanki) przez gg informacje,ze ma juz odcinki 3 sezonu i moze sie z nimi ze mna podzielic,gdy poprosilam o streszczenie chociaz 2 odcinkow -po przeczytaniu wczesniejszym podanego na tym forum scenariusza 1 epizodu -osoba stwierdzila( i tu mialam najwiekszy ubaw),ze nie ogladala jeszcze tej serii, bo siostra wyjechala i zamknela pokoj z komputerem -po prostu na cycki mozna upasc...
ciesze sie jednak,ze pomimo entuzjazmu jaki wywoluje PB sa na tym forum
realisci tacy jak ja i LovinQ :)cale szczescie ,ze do premiery 3 sezonu zostal tylko miesiac...bo niektorzy juz by stworzyli 10 sezon-a dla tych najbardziej aktywnych tworczo-moze wybierzecie sie na studia do lodzkiej filmowki??
bo talent wam sie marnuje....
jednak mam obawy,ze 3 seria bedzie baaaardzo naciagana i moze zabic efekt
1 i 2 serii...
po obejrzeniu SONY mam mieszane uczucia-troche pachnie mi juz to Archiwum X,moze w nowej obsadzie zobaczymy Gillian Anderson i Davida Duchownego??oby jednak nie... :)
pozdrawiam jak zwykle fanow i czekam na pierwsze Wasze recenzje juz z wrzesnia,milych wakacji ...

247. Arla napisał(a):
08 lipca 2007, 13:46:07

Też mam obawy że III seria będzie naciągana szkoda że w drugiej serii śmiecili Charles Patoshik!!! Powiem szczerze mi też tu troche pachnie Archiwum X i co do Gillian Anderson i Davida Duchownego to żeby ich tam lepiej nie było!!=):):)):)))

248. Paula napisał(a):
08 lipca 2007, 17:08:06

gosciu te filmiki nie dzialaja !!! wez cos z tym zrob

249. Arla napisał(a):
08 lipca 2007, 20:18:52

MNIE tez to denerwuje Zrób coś z TYM lub wywal !!!!

250. LovinQ napisał(a):
09 lipca 2007, 12:22:40

heheh.. No zostalam mile zaskoczona po poscie Susie Q;**. Po prostu mysle ze po co sciemniac ze ma sie 3 sezon jak to jest nie mozliwe.mozna przeciez poczekac i naprawde go miec. . Ja uwazam ze III sezon bedzie jeszcze lepszy niz II pozostale :D Scenariusz ktory wysylala myszunia wydawal sie calkiem ciekawy, a to przeciez tylko suchy tekst... wiec co dopiero bedzie z filmem .. az mi sie oczy swieca :D .. no ale to juz nie dlugo.. Pozdrowienia dla normalniejszych fanów. Susie Q bywaj czesciej na forum ;p brakuje ludzi takich jak ty i ja :PP ( szczerosc to podstawa ) :PP

251. LovinQ napisał(a):
09 lipca 2007, 12:38:59

[Arla] ja podsumuje do jednego twojego postu.. dlatego mowimy skazany na smierc a nie jakies Więzienie Więzieni bo wiekszosc angielskich nazw tłumaczy sie inaczej na polski. Jak by to brzmialo ... "Więzienie Więzieni " daj spokoj... po prostu ten sam serial w polskiej wersji otrzymal nazwe "Skazany na Śmierc" i dlatego tak mowimy. to chyba dobrze ;) a jak komuus nie podoba sie wersja polska to zawsze mozna mowic Prison Break :)

252. Arla napisał(a):
09 lipca 2007, 20:26:16

[LovinQ] masz racje nie potrzebnie sie czepiam ale PB znaczy to co pisałam wcześniej i to ze w innych krajach tłumaczy sie to inaczej(w każdym inaczej) u nas jest skazany na śmierć a we Włoszech jest "przechytrz samego siebie" odnośnie do Michaela i tego sie nie znajdź na Google.pl ale warto znać takie inne tłumaczenia!!!

253. Susie Q napisał(a):
09 lipca 2007, 21:18:10

heheh Arla :) mnie rowniez brakuje Patoshika, jego tragiko-komiczna postac doskonale ubarwiala ten serial ,mam jeszcze nadzieje,ze nie pozbeda sie rowniez T-Baga-poniewaz to jedna z moich ulubionych postaci(stad moj nick Susie Q-tak nazywal przeciez swoja ukochana ;)- zraniony w dziecinstwie zboczeniec jednak majacy w glebi serca ludzkie odruchy..
LovinQ i Arlo :) bardzo mi milo i na pewno bede tutaj czestym gosciem:))
to jest jak dotad (poza foxowskim ;))najlepsze forum dotyczace tego serialu a wierzcie mi buszowalam po Google.pl dosc namietnie po obejrzeniu obydwu serii po 2 weekendowym maratonie PB...
Powiem jedno... serial ten nie nadaje sie na pokazywanie go w tak dlugim(tygodniowym) odstepie, jakim nam zaserwowala tv Polsat ..
Niestety nie bylam nim zachwycona ogladajac go odcinkowo...dopiero ogladajac go w calosci jeden odcinek po drugim praktycznie bez przerwy-"schrupalam "go ze smakiem....
Jak zwykle serdecznie Was pozdrawiam
Susie Q ***

254. Susie Q napisał(a):
09 lipca 2007, 21:36:37

jeszcze male P.S. :))))
co do polskiego odpowiednika tytulu Prison Break- to mialabym trafniejsze tlumaczenie
1."Wiezienna luka"
2."Degradacja wieziennictwa"
heheh ale to tylko takie moje tlumaczonka nie odbiegajce od tytulu oryginalnego :),wiem ,ze nie zawsze da sie przetlumaczyc w pelni ,ale abstrachujac do "American History X"-polskie tlumaczenie "Wiezien nienawisci"
kojarzyl mi sie raczej z brazylijska telenowela niz z dramatem obyczajowym...
ale to takie moje wieczorne przemyslonka...
:)))

255. LovinQ napisał(a):
09 lipca 2007, 21:54:56

hehe :PP dobrze ze sa jeszcze sa takie osoby jak Arla i ty Susie Q , ktore buszuja po necie w poszukiwaniu czegos nowego a nie zmyslajac. Hehe Susie Q ja tez lubie bardzo T-Baga i wlasnie wiem ze tak miala na imie jego ukochana :PP moj login tez wlasnie od niego pochodzi. Tylko twoj login dokladnie pasuje jako jej imie a moj odwzorowuje jego milosc. Przetlumaczajac moj login (oczywiscie nie dokladnie bo jest on w skrocie [[[miej- więcej]]] *w duzym nawiasie* ;PP ) to " Milosc w Q " - Lov (e uciete aby ladniej wygladalo i jakos brzmialo :PP) in ( w ) Q ( susie Q ) na szybko wymyslalam ale mysle ze fajnie wyszedl :PP Pozdrowionka Susie Q I Arla no i reszta :* .. ps :P To rowniez jest moje ulubione forum hehe :P chyba na zadnym nie spedzalam tyle czasu co na tym :D ;D ;D

256. %nudzon@ napisał(a):
10 lipca 2007, 15:06:23

strona fanów PB a odbywają się tu kłótnie ile każdy sezon ma odcinków?! 22!!! chyba wszyscy znają już 2 serie, trzeba czekać na 3. jesli ktos zna prawdziwe i sprawdzone info o 3 sezonie niech zamieszcza je na stronie.

ps. zgadzam sie z 2321

257. Arla napisał(a):
10 lipca 2007, 15:52:12

Moimi ulubionymi postaciami w II serii PB to T-Bag ma taki milusi charakterek i Patoshik po prostu był fajny i miał jakiś cel inny jak wszyscy!! Holandia każdy o kasie a ten Holandia!!! A mój nick jest od mojego imienia!!xD W necie nie mam nic newego o III Sr.PB!!XD Pozd dla [Susie Q],[LovinQ] i innych lubiących Theodora Bagwell'a!!

258. Arla napisał(a):
11 lipca 2007, 09:35:30

Kto co by zrobił w trzecim sezonie gdy miał możliwość zagrania w PB i sam by sobie mógł napisać scenariusz z jakimś innym aktorem :):)):)))) np. jak macie 5.000.000$ i T-Bag chce je wam odebrać!!:)):)) Albo spotkanie z Michaelem i wy chcecie mu zabrać kasiore!! :):)) Jak ja bym zaczęła wymyślać to taką mieszaninę bym zrobiła że szok jakiś tam Haracz dla FIRMY i inne; aż w końcu ktoś by mnie du**oł i zabił!!xD:):))

259. Susie Q napisał(a):
11 lipca 2007, 19:45:59

hehee dziewczyny zadziwiacie mnie coraz bardziej :)
powiem szczerze ,ze nie spodziewalam sie,ze jest tyle fanek T-Bag'a :)))
przewaznie wszystkie zachwycaja sie Michael'em (tzn.bardziej Wentem ;))
co prawda przystojniak z niego niesamowity( jak na zblizajaca sie wielkimi krokami 40...),ale powiedzmy szczerze jego rola byla najwazniejsza w I serii, no i moze po Sonie wroci w III na piedestal,bo w II byl jakis taki bezplciowy
(wiem,wiem oberwie mi sie od fanek Miller'a) :)))
T-Bag rullleeeezzz :))))
Pozdrawiam Was oczywiscie najgorecej LovinQ i Arlo- hehe to tez jest najczesciej ostatnimy czasy odwiedzane forum przeze mnie:)))
Ciekawa jestem jak skonczy Bellick w objeciach panamskiego Avocado:)))
i oczywiscie Mahone,czy sciganego i scigajacego polaczy jeden cel ucieczki???
heh.... ja nie wiem jak wytrzymam ten miesiac ;)))...chyba tylko dzieki WAM... :)))

260. LovinQ napisał(a):
13 lipca 2007, 12:15:40

No bo t- bag to fajny gosciu jest ;P Patoshika nie lubilam jakis dziwny byl... ale smieszny w tym barze szybkiej obslugi :PP fajnie wygladal podpijajac lody wprost z maszyny haha... a teraz moze na inny temat :PP .. dlaczego kazdy kto przychodzi (nowy) na to forum pierdoli ile odcinkow beda mialy poszczegolne sezony ;/ przeciez to smieszne jest.. na logike jezeli ktos tu przychodzi czyli raczej ogladal PB i wie ile ma odcinkow. najsmieszniejsze jest ze nowa osoba wpada tu czyta pierwsze posty sprzed pary miechow i daje swojego... ludzie czytajcie do konca!!! Ej Susie Q i Arla moze wymienimy sie gadu łatwiej bedzie ;p skad jestescie w ogole ? :PP Pozdro dla was :*

261. Arla napisał(a):
13 lipca 2007, 16:59:46

[LovinQ][Susie Q] - mały problemik ja nie mam Gadulca tylko skaypa ale postaram sie załatwić!!!

A co do Michaela (Went-ki) to może jest przystojny ma ładne oczy ale i tak wolę Theodora Bagwell'a xD ale John Abruzzi też jest spoko nawet jak sie popatrzeć jest przystojny!!=))A co do III sr. i nowych czytajcie posty i nie pier****** oki bo to denerwuje!!!

262. Arla napisał(a):
13 lipca 2007, 17:18:17

"W kilku odcinkach pojawi się postać 16 letniego chłopca z Panamy o ksywce 'McGrady'. Jest on zafascynowany wszystkim co Amerykańskie i nosi sportowy sweter z napisem na plecach 'MCgrady' i oczywiście 'przyczepi' się do Michaela.
W pierwszym odcinku pojawi się również tajemnicza postać kobiety, która zaczepia Lincolna w restauracji. Po rozmowie można wywnioskować, że zna ona dobrze Michaela. Lincoln jednak daje jej do zrozumienia, że nie ma czasu i ochoty z nią rozmawiać ponieważ właśnie na kogoś czeka. Jednak kobieta nie daje za wygraną i mówi do Lincolna - "to jest właśnie odpowiednia chwila na taką rozmowę, na rozmowę o Twoim bracie". Przekazuje również Lincolnowi iPoda. Wydaje się, że jest ona agentką tajnych służb. Pytanie tylko, po której jest stronie?"- (to znalazła w necie może kogoś zainteresuję!!xD)

263. Arla napisał(a):
13 lipca 2007, 17:20:36

Premiera trzeciego sezonu Prison Break została przełożona na 17 września 2007 r.( nie brzmi to mi miło ja sie chyba załamie jak to będzie prawda)

str. z której info. było pobrane
http://theprisonbreak.pl/viewtopic.php?t=447

264. Arla napisał(a):
13 lipca 2007, 17:26:47

Dobra informacja dla fanek -> --> ---> ----> ----->

Wentworth Miller - nie jest gejem!

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje o tym, że Went Miller ma romans z aktorem serialu "Brothers & Sisters" Luke'm MacFarlanem. Według niektórych źródeł chłopcy podobno od pół roku spotykali się potajemnie w swoich domach. Wentworth wyraźnie zirytowany szumem medialnym, jaki wytworzył się wokół jego osoby, postanowił zdementować wszelkie pogłoski o swojej rzekomej - odmiennej orientacji seksualnej.

W jednym z ostatnich wywiadów Went określił się jasno.
Nie jestem gejem. (Cóż za ulga!) Wiem, że istnieją takie plotki. I bardzo mnie to cieszy... W znaczeniu, że ludzie mają wyobraźnię. Jeżeli ktokolwiek chce mnie sobie wyobrazić z kobietą lub mężczyzną, to mi to nie będzie przeszkadzać, tak długo jak taka osoba będzie oglądać serial.

Widać, że Miller zna żelazną zasadę showbiznesu: nie ważne, co mówią - ważne - żeby gadali. A jeśli z czasem będzie miał już dosyć tych plotek o swoim homoseksualiźmie, zawsze może jak Krzysztof Ibisz zawalczyć o orzeczenie sądowe, że nie jest gejem.

265. Arla napisał(a):
14 lipca 2007, 11:08:42

Nie mogę się już doczekać i III Serii PB (jak większość Ekipy oglądającej ten serial) i HITMANA by móc zobaczyć znów w akcji Roberta Knepper'a!! Jest według mnie bardzo ale to bardzo dobrym aktorem a gra pobocznych bohaterów:/ to jest bez sensu!! Kto tak twierdzi jak ja?? to go lubię!!!

266. LovinQ napisał(a):
14 lipca 2007, 12:08:26

No no widze ze nie tylko ja szperam po necie ;p ja czytalam ze premiera w stanach ma byc 22 sierpnia ... no ale zobaczymy ;P .. tez sie juz nie moge doczekac ;p z nudow ogladam I sezon na polsacie mimo ze mam oba na plycie :PP a to ze went nie jest gejem tez gdzies czytalam . Arla co do tej informacji o tajemniczej agentce to powiem krotko. jedna dziewczyna wstawila na to forum I odcinek III sezonu ale tylko w rodzaju scenariusza. na poczatku nie chcialam wierzyc ze to prawdziwy ale po dluzszym wczytaniu sie zaczelam wierzyc ze to prawdziwy odcinek i dalej tak uwazam. jest tam dokladnie opisany los Michaela , Linca oraz naszego ulubienca - T- baga, ktory oczywsice zabije kogos juz na samym poczatku ( ten gosc nie zna granic i za to go lubimy :D ). dla badziej zainteresowanych powiem rowniez ze Michael spotka sie w Sonie z Agentem Mahone oraz.... Belickiem ... Jednym slowem zeznia sie dzieje :P Jakby ktos nie mial a chcial ten scenariusz to sluze pomoca. Co prawda to tylko jeden odcinek i czytany czyli nie to samo co film ale czasem dobrze nawet cos przeczytac i poszerzyc swoja wiedze na okres oczekiwania. Aa i jeszcze troche na inny temat. bede przeklinac do czasu az rzestana tu wpadac osoby mowiac ile odcinkow maja poszczegolne sezony. szlag mnie trafia jak musze poraz setny czytac " ej ludzie przeciez II sezson ma 22 odcinki tak jak pierwszy a nie tyle co wy piszecie bla bla bla.." Pozdrowionka ;***

267. Arla napisał(a):
14 lipca 2007, 15:31:47

[LovinQ] też mam takie same zdanie o ty pytaniu "A ile odcinków ma II ser. PB Bo nie wiem i jeszcze nie widziałam??? też się na odpowiadałam na to pytanie.po prostu 22 i tyle a trzecie tez ma 22!!! I jest spoko a moja mamcia jest na 18x22 II ser jak nigdy nie oglądała tak zaczęła oglądać serial i powiedziała tak jak nie przeklina że jest to zajębisty Serial!!! I też lubi T-Bag'a ale mówiła mi że bardziej jej sie podoba Michael jako aktor jak to większości fanek!!xD

268. Fenix napisał(a):
14 lipca 2007, 22:30:24

LOL co debil to pisal ze 19 odcinkow 2 sezonu jest. Ta wiadomosc sie tyczy do tego patafiana ktory pisze takie bzdury o tym filmie, czlowieku chyba nie ogladales lub nie lubisz tego filmu, albo jeszcze nie umiesz liczyc. To co tam napisales to wszystko nieprawda!

269. Susie Q napisał(a):
18 lipca 2007, 23:35:34

Dzizusssssss... Arla nastraszylas mnie swoim postem:)
jesli prawda jest,ze premiera III serii zostala przesunieta na 17 wrzesnia to chyba nie wyrobie!!!
mnie rowniez szlag trafia jak czytam wypowiedzi na temat ilosci odcinkow I i II serii...ludzie opanujcie sie,bo to juz jest meczace i nuuuuuddddne
powtarzam po raz kolejny kazda seria ma po 22 ODCINKI i inaczej nie bedzie!!!
osoby twierdzace inaczej chyba powinny cofnac sie do pierwszych klas podstawowki skoro maja problemy z liczeniem...jutro czwartek...mmmmniam i kolejny raz mozemy pokibicowac zalodze z Fox River-choc obydwie serie znam na pamiec :)to i tak nie przegapie zadnego odcinka :)))))))))a teraz troche ciekawostek :))))

1.Jak źródła Amerykańskie donoszą w trzecim odcinku nowej serii ma pojawić się nowa postać. Tą osobą ma być Stash przedstawiony jako transseksualista Tymczasem więcej informacji na ten temat brak. Jeżeli się pojawią to oczywiście damy znać. Niewiem na ile to info jest prawdziwe ale ciekawe by to było.
2. 4 nazwy pierwszych odcinków III serii Prison Break i daty ich premiery w TV FOX. Na ile one są prawdziwe nie mam pojęcia. Podają to tylko jako ciekawostkę.
September 17, 2007 (8/7pm): Episode 3.01 - Orientacion
September 24, 2007 (8/7pm): Episode 3.02 - Fire/Water
October 1, 2007 (8/7pm): Episode 3.03 - Call Waiting
October 8, 2007 (8/7pm): Episode 3.04 - Good Fences
(i tu potwierdzaja sie niestety doniesienia Arly :((((((buuuuuu....trzeci sezon ruszy we wrzesniu....buuuu)
a teraz dla ogladajacych uwaznie :)))) I serie kilka ciekawostek dla odswiezenia :
# Dwaj bracia (Michael Scofield i Lincoln Burrows) widują się, rozmawiają ze sobą i swobodnie się poruszają bez rzadnych zabezpieczeń. Więźniowie odbywający karę śmierci nie mogą opuszczać swojej celi bez kajdanów na ręce i nogi. Nie mogą się również spotykać z innymi więźniami (nawet jeżeli więzień jest członkiem rodziny).


# Odcinek: "Riots, Drills and the Devil: Część 2"

Paul Adelstein (Paul Kellerman) nie pojawia się w tym odcinku w ogóle.


# Odcinek: "Riots, Drills and the Devil: Część 2"
# Tatuaże Michaela są kalkomanią. Do jej nałożenia potrzba 2 osób i 4 godzin, a do zmycia 2 godzin.


# Odcinek 1.04. - Cute Poison:
We wcześniejszych odcinkach, Lincoln nie miał tatuaży na rękach. W tym odcinku pojawiają się.


# Postać "D.B. Coopera" jest wzorowana na rzeczywistej osobie, która w 1971 roku, po uprowadzeniu liniowca, wymusiła 200 000$ od ich właściciela, Northwest Orient, po czym wyskoczyła z samolotu z dwudziestodolarowymi banknotami o łącznej wadze 21 funtów, przyczepionymi do jego ciała. Nigdy go nie złapano.

# Numer więzienny Micheala to 94941.


# Położenie Celi Micheala to skrzydło A, cela nr. 40


# Po wielokrotnym wypieraniu się, Charles Westmoreland przyznaje się, że rzeczywiście jest D.B. Cooperem. Udowadnia to pokazując 100 dolarowy banknot z takim samym numerem seryjnym użytym to zapłaty okupu. Prawdziwy D.B. Cooper zapłacił w 20 dolarowych banknotach.


# Nazwa więzienia Fox River powstała przez nazwę rzeki, płynącej przez Western Chicagoland. Znajduje się to obok prawdziwego więzienia, w którym dzieje się fabuła filmu.


# W 10 odcinku II serii, kiedy Sara przyjeżdża na spotkanie z Michaelem (Butterfield road) otwiera skrzynkę nr 16781, sprawdza czy jest w niej wiadomość. Ponieważ nic w niej nie ma, Sara zamyka skrzynkę. W następnym ujęciu skrzynka jest otwarta.


# Stacy Keach (Naczelnik) spędził 6 miesięcy w brytyjskim więzieniu i wzorował swoją postać na tamtejszym naczelniku.


# Początkowo w postać T-Bag'a wcielić miał się Silas Weir Mitchel, jednak ostatecznie w serialu gra Haywire'a.
#
Kiedy mama LJ'a mówi, aby ten nie robił scen, LJ w tym samym czasie ogląda wiadomości pokazujące więzienie Fox River. W jednej z szyb widoczna jest wówczas postać kamerzysty (18 min 25 s odcinka).

oczywiscie w miare waszego zainteresowania bede dorzucac ciekawostki dotyczace wszystkich serii :))))
pozdrawiam wszystkich fanow PB a w szczegolnosci [LovinQ] i [Arle] :*))))
dziewczyny :))) jesli macie ochote podaje moje GG 3773445 piszcie :)))))

270. qbap napisał(a):
19 lipca 2007, 09:09:15

Wyrok zapadł "Skazany na śmierć" powróci w nowym sezonie, tak zdecydowała stacja FOX wyświetlająca jeden z najlepszych seriali ostatnich lat.

Paul Scheuring - producent wykonawczy serialu ujawnił, że gotowy jest już scenariusz odcinka finałowego, który wprowadzi publiczność w nowy sezon. A w nim widzowie będą mieli okazję oglądać większość dotychczasowych aktorów.

Pojawią się natomiast co najmniej cztery nowe osoby. Dwóch mężczyzn oraz dwie kobiety. Żadne z nich nie będzie narodowości amerykańskiej. Ich nazwiska zostaną przedstawione publiczności po castingach, które rozpoczną się w maju.

Serial opowiada losy Michaela Scofielda (Wentworth Miller), który aby pomóc bratu (Dominic Purcell) uniknąć kary śmierci napada na bank z bronią w ręku. Tym samym zostaje umieszczony w Fox River – więzieniu stanowym, w którym na wykonanie wyroku oczekuje jego starszy brat - Lincoln Burrows. Michael może wcielić w życie plan ocalenia Linca, jeśli wszystkie legalne sposoby uniewinnienia zawiodą.

Pierwszy sezon "Skazanego na śmierć" wyświetlany jest w każdą niedzielę o 20.00 na antenie Polsatu.

źródło: filmweb.pl

271. LovinQ napisał(a):
19 lipca 2007, 21:14:41

To teraz moze ja dam mala ciekawostke ktora zaskoczy wiekszosc z was ;p a mianowicie . prison break oparty jest na prawdziwej historii braci i ich ucieczce z wiezienia . gdy prawdziwi9 bracia chcieli zrobic film ze swej przygody telewizja sie nie zgodzila lecz pare lat pozniej pojawil sie serial skazany na smeirc " jestesmy oburzeni owa sytuacja. duzo nazwisk i miejsc bardzo przypomina nam nasza historie " mowi jeden z braci. co wy na to :D

272. Arla napisał(a):
20 lipca 2007, 16:17:42

[LovinQ] to że na prawdziwych faktach to wiedziałam a teraz moja ciekawostka w Panamie na prawdę istnieje więzienie SONA a w PB jest pokazana prawda o tej ciupie!! Ludzie tam umierali byli wykorzystywany nie muszę pisać chyba pisać jak(ćpali podrzynali sobie gardła):):))!! na oczach klawiszy!!! A oni nic sobie z tego nie robili i dlatego w 22 odcinku 2 ser. był pokazany rozebrany i pobity Brad!! SONA Do dziś nazywana jest najgorszym więzieniem w MEKSYKU!! I co wy na to!! xD

[Susie Q] JEST JEDNA STRASZNA PRAWDA PB PRZESUNIĘTE JEST NA 100% NA 17 września 2007 r. (już wiem że będą to dla mnie ja dłuższe wakacje bo będę czekać na coś co bardzo lubię):(:((:(

A najgorze jest to ze wszystko z neta będę musiała oglądać!!!

273. LovinQ napisał(a):
20 lipca 2007, 16:24:54

Dlaczego z neta a nie scianiesz na komputer ? :PP wiecie co wydaje mi sie ze w Polsce bedzie jeszcze pozniej. no chyba ze na torrentach buszuje ktos ze stanow i wstawi dla nas odcinki 3 sezonu .. miejmy nadzieje :P pozdrowienia susie Q i arla :*:* <3

274. Arla napisał(a):
20 lipca 2007, 19:28:16

[LovinQ]muszę z neta ponieważ mam 2 kompy i podłączone do jednej kablówki jeden mam do ściągania a 1-en do grania pisania i innych dupereli i na kompie od ściągania nie mogę oglądać ponieważ jest taki badziewny że ledwo że ledwo idzie na nim program do ściągania!!! Więc muszę przez kablówkę(NETA)!!xD Łatwiej nie mogę tego wytłumaczyć!!!
:P pozdrowienia susie Q i LovinQ:*:*

275. LovinQ napisał(a):
22 lipca 2007, 18:29:54

Noo powiedzmy ze zrozumialam :PP .. Ja sciagam i ogladam normalnie na kompie xDD... zreszta polowa mojego rejonu tak robi (pozdrowienia dla tych cudownych ludzi :*) a gdzie znajdujesz odcinki na necie ;p?
Pozdro Susie Q i Arla:*

276. Arla napisał(a):
23 lipca 2007, 18:19:43

Ja mam kumpla on ma Save on ściąga najpierw, bo ja nie wiem gdzie są najlepsze odcinki (w prost nie znam się na tym)a potem ja pobieram od niego tyle że różnica jest wielka on pobiera 22h a ja 1h!!
Pozdro Susie Q i LovinQ:*

277. LovinQ napisał(a):
23 lipca 2007, 20:08:17

hehe no to fajnie ;d ja tam wole torrenty ;p rowniez pozdrawiam:*

278. elvis napisał(a):
24 lipca 2007, 18:00:10

a ja właśnie scviagam 1 odcinek 3 serii

279. LovinQ napisał(a):
24 lipca 2007, 22:02:29

Nie rozsmieszaj mnie <lol2> przeciez premiera bedzie 17 wrzesnia... zalosny jestes elvis <hahaha>

280. Arla napisał(a):
25 lipca 2007, 16:52:21

Ależ mnie rozśmieszyłeś!!! jak możesz pobierać elvis jak premira jest 17,09,2007<lol ale matoł z Ciebie a nie ELVIS a jego nie poniżaj IQ>!!

281. Arla napisał(a):
31 lipca 2007, 19:30:52

czy ktoś tu zaglada bo chyba raczeju nie!!!!

282. LovinQ napisał(a):
01 sierpnia 2007, 18:26:22

hehe własnie zgubilam te strone i dopiero dzisiaj znalazlam ;p byla u brata w ulubionych :O:O:O a ja sie po necie naszukalam jak głupia :P
Słyszeliscie jakies nowosci dotyczace nowego sezonu . Ja oczywiscie tak xD mam dokladne daty i nazwy 4 pierwszych odcinkow. a wiec :


1 Orientacíon -17 Września 2007
2 Fire/Water- 24 Września 2007
3 Call Waiting -1 Października 2007
4 Good Fences -8 Października 2007
I kolejna wazna informacja dla fanow ( w wiekszosci dla tej meskiej strony)


Producent serialu Prison Break - Nick Santora, uspokoił fanów aktorki grajacej ukochana Michaela-sare. Sara pojawi się od 4 odcinka trzeciego sezonu. Niedawno, po tym jak zaczęto poszukiwać zastępstwa dla Sary, pojawiły się plotki, że zniknie ona z serialu na dobre. W początkowych odcinkach sceny z aktorką zastępującą, będą tak pokazywane, żeby nie dało odróżnić się, że nie jest to Sarah Wayne Callies. Będzie odwrócona, jej twarz będzie zasłonięta lub w głębokim cieniu.


I to chyba tyle odemnie czekam na nowosci od innych pozdrowienia

283. 2321 napisał(a):
01 sierpnia 2007, 22:47:26

Szkoda nerów.....pozdrawiam wszystkich normalnych.

284. 2321 napisał(a):
01 sierpnia 2007, 22:48:45

.oczywiście miało być.........nerwów........

285. SIEIX napisał(a):
04 sierpnia 2007, 13:52:59

EJo elo kiedy będzie 3 sezon bo obejrzałem całą serie 2 i nie wiem kiedy będzie 3 seria końcówka 2 seri robi wrażenie i nie mogę sie doczekać 3 serij


pozdro dla wszycho

286. LovinQ napisał(a):
04 sierpnia 2007, 22:19:29

[SIEIX] jakbys przeczytal/ala wszystkie posty to nie mialabys/mialabys po co zadawac tego pytania. ale zeby byc milym odpowiem. Trzeci sezon i zarowno juz ostatni pojawi sie w telewizji FOX 17 wrzesnia tego roku ;) jesli dobrze pojdzie to na torrentach bedzie on wieczorem tego samego dnia (oczywiscie na torrentach nie polskich) jezeli wszystko dobrze pojdzie to napisy beda rano badz popoludniu dnia nastepnego :) mam nadzieje ze rozwialam wszystkie wątpliwosci :P ..


ps . Dlaczego tu juz nikt nie przychodzi? ;(( wpadac i dawac nowe newsyyyyy ;D pozdrowionka :*:*

287. bucz napisał(a):
05 sierpnia 2007, 01:28:51

Ludzie o co wam chodzi pierwsza czensc zakoncyla sie w 23 odcinko jak wienzniowie ucielki z wienzienia druga czensc sie skoncyła w panamie abruzzi nie zyje phatosik nie zyje ten mlody nie zyje c note zyje jest wolny t bag jezt znowu w wienzienu w panamie scucre lezy na ulicy w panamie bellic w wienzienu ,,błena suerte" tez w panamie alex mahone fbi w wienzienu licoln burrows na wolnosci w panamie ucieka przed policja scofield w wienzieniu razem z alexem belicem a t-bag nie ma drogiej renki
ps. odkopali 5 mln t-bag dostal w pierdol od belica wszyscy som w mexyko
powtrzam 3 nie zyje 1 czysty wolny 4 w wienzie niu w panamie a jesden scigany na wonosci
tera bedzie 3 czesc prison break i na pewno scofield ucieknie mahoneya wykopio belica zabija t-bag przezyje licoln tez

288. bucz napisał(a):
05 sierpnia 2007, 01:36:35

to ja bucz za pare bri zrobie bloga i napisze tu adres tam opisze w skrocie prison break 123 i dam nr gg
aha zapomniale dr sara tancredi zyje jej ojciec nie zyje pojechala z michaelem do panamy
veronica donawan nie zyje
nick sawrin nie zyje
henry pope-naczelnik wienzienia zyje
a ten grubazs co se chcial uciec z nimi z pierdla wsypał ich i go przeniesli

289. bucz napisał(a):
05 sierpnia 2007, 01:41:32

to ja bucz mam do ciebie sprawe LovinQ
1 czensc byla jak michael poszedl do wieszienia i skoncyla sie na tym jak uciekli
2chensc sie zacznie tym jak oni beda uciekac dalej a skoncy jak wszyscy bedą w panamie
3 czensci jecszce nie bylo wiec mi powiec o ktora ci chodzi bo nie rozomie
ok?

290. LovinQ napisał(a):
05 sierpnia 2007, 11:16:23

Jakbys sie zorientowal bucz to sa wiadomosci na temat 3 sezonu w gazetach internecie a nawet telewizji :). cztery odcinki 3 sezonu sa juz nakrecone a ich tytuly sa podane razem z datami w ktorych sie ukarza w telewizji FOX. Mozesz te tytuly zobaczyc dokladnie w moim poscie wyzej, gdybys chociaz raczyl go jeszcze przeczytac.denerwuje mnie wlasnie to ze wszyscy czytaja ostatni. Czy to ja jestem inna i wchodzac na te forum przeczytalam od razu wszstko i przynajmniej wiedzialam o czym jest obecnie mowa?Czytajac posty "nowych" coraz bardzieh mysle ze tak :) Odcinkow 2 sezonu jest 22 wiec nie wiem skad ci sie wziely 23 hahaha!!!!W ogole to nie wiem po co opowiadasz nam skrot ostatniego odcinka zreszta wzietego chyba z kosmosu :P skoro wszyscy ktorzy tu przychodza ogladali oby dwa sezony. Paranoja ahhahaah!!!


I teraz cos moze lekko obrazajacego ale mysle ze powinno wejsc na psychike i dac troche do zrozumienia. Bucz, pomyslales moze cos o szkole?Bo jezeli do niej chodzisz to pozdrow swojego nauczyciela polskiego. Zanim zrozumialam o co ci chodzi minelo parenascie minut. Dzieki nim wiedzialam tylko ze na pewno pie*** gadasz glupoty i to na temat prison break. Sprawa do mnie a raczej jej rozszyfrowanie zajelo mi z zegarkiem w reku 15 minut. Naucz sie pisac ukladajac zdania albo nikt cie nie zrozumie. No chyba ze nie chcesz to odstaw lepiek komputer. ;PP

Mysle ze to tyle ;) Pozdroo ;PP

291. bucz napisał(a):
05 sierpnia 2007, 18:46:45

LovinQ ja cie zaraz zabije ok poslochaj w telewizji w pojsce ukazała sie 1 seria prison break anie druda ta co sie ukazała byla o tym jak michael scofield poszedł do wienzienia po to by uratować brata lincolna burrowsa od krzesła elektrycznego i na kuńcu w 23 odcinku uciekli przez oddział psychiatryczny
i mieli jechac na lotniko i tam mial byc samolot abruzziego.
ale odleciał i biegli na piechote druga czensc bedzie dopiero jesienią
w telewizji w polsce
i jak mowilem wczesniej ja juz ja obejzałem nie raz i ci mowie ze wszyscy co zyja sa w panamie a trzeciej censki nie zapowiadali wiec przestan piepzyc
ok

292. bucz napisał(a):
05 sierpnia 2007, 18:49:18

a to ze nie mozes sie odczytac to znaczy tylko o tym ze jestes ślepa!!!

293. bucz napisał(a):
05 sierpnia 2007, 19:02:46

LovinQ
2 żeczy
1 i co dobrze mowie jest 1 sezon w wienzieniu 2 poza a trzeciego sa tylko 4 odcinki
2ile masz lat gdzie mieszkasz w jakim miescie spotkamy sie i to obgadamy na spokojnie
podaj nr gg

294. LovinQ napisał(a):
05 sierpnia 2007, 20:56:34

Co ty ku** czlowieku tylko polsat ogladasz? na polsacie to ja wiem z leci 1 i to drugi raz nawet go nie ogladam w telewizji . mam oby dwa sezony na plycie i nie gadaj ze pierwszy sezon ma 23 odcinki bo chyba liczyc nie umiesz ;/ .. Kazdy odcinek znam na pamiec czlowieku ..bo ogladalam kazdy po 3 razy i jakbym ci wyjechala ze szczegolami to bys spadl z krzesla. Wiec nie opowiadaj mi o czym jest pierwszy sezon a tym bardziej jak sie skonczyl..

Niby jestem slepa ? to wytlumacz mi co ty pisze :

poslochaj
druda
kuńcu
piepzyc
censki


Moze mamy jakis inny slownik w domu co ;/

Moje gadu jest scisle tajne musialbys sie nameczyc zeby je dostac. tylko Vipy je maja :PP

295. bucz napisał(a):
06 sierpnia 2007, 09:58:39

ty cioto jebana jest 23 odcinki huju ła cznie z tym dodatkowym ktory opisoje trzy lata przed akcją serialu

296. bucz napisał(a):
06 sierpnia 2007, 10:01:48

wiec kuźwa naucz sie liczyc i przestań szpanować że znasz na pamięć wszystki odcinki
to opowiedz mi ostatni odcinek drugiej seri i drugi odcinek pierwszej
i odcinek specjalny w pierwszej czenści czyli 23 odc

297. 2321 napisał(a):
06 sierpnia 2007, 10:43:31

bucz.........wiesz może co to jest słownik języka polskiego?

298. LovinQ napisał(a):
06 sierpnia 2007, 12:27:03

mozesz mnie nie wyzywac skurwielu ? ;/ wez w ogole tu nie wchodz bo obciach robisz ;/ jakie 23 odcinki czlowieku !! wejdz sobie lepiej na wikipedie i zobacz ile jest odcinkow .. to ja nie umiem liczyc ? ty chyba pojebany jestes .. pozdrowienia dla normalnych i nienormalnych ale nie dla idiotow takich jak BUCZ :)

299. bucz napisał(a):
06 sierpnia 2007, 21:31:22

nie umiecie chyba liczyć
w pierwszym sezonie bylo 22 odcinki +1 dodatkowy

300. LovinQ napisał(a):
06 sierpnia 2007, 21:32:58

ojc sorry pomyliłam sie jest 23 odcinki i sorry bucz

301. 2321 napisał(a):
06 sierpnia 2007, 21:34:24

oj ja tez sie pomyliłem niezly jestes bucz

302. czolo napisał(a):
06 sierpnia 2007, 21:36:07

bucz jest naprawde niezly normalnie bysmy sie nigdy nie domyslili

303. bucz napisał(a):
06 sierpnia 2007, 21:37:09

i co jakos wy jestescie idiotami oprocz ciebie czolo

304. 2321 napisał(a):
06 sierpnia 2007, 21:48:23

wpis z godziny 21.34.nie jest moim wpisem.......żartownisiowi gratuluje poczucia humoru.pozdrawiam...LivinQ.....jedynie realnie myśląca osoba.

305. LovinQ napisał(a):
07 sierpnia 2007, 11:14:08

Hmm to chyba dziwne zebysmy razem z 2321 byli jednoczesnie na forum o 21.31 i w zwyż. a do tego jeszcze bucz i czolo <lol2> a nawet gdyby tak bylo to raczej nasza konwersacja bylaby dluzsza o wielee a nie tylko po jednym zdaniu. to tak na logike :P . to tez nie byl moj wpis... fajnie masz koles z glowa skoro podszywasz sie pod ludzi hahahahaha!!!! Moj brawdziwy wpis : bucz jest idiota i nie umie pisac ;p nigdy mu nie przyznam racji. Jedyne normalne osoby ktore tu wpadaja to 2321 Susie Q i Arla z ktorymi normalnie mozna porozmawiac. Pozdrowienia Dla nich wielkie i buziaki :*:*

306. friezbie napisał(a):
10 sierpnia 2007, 14:06:51

nie wiem do cholery kim jest ten bucz ale wesce go nie zadrencajcie

307. ona napisał(a):
10 sierpnia 2007, 21:05:01

dzieki LovinQ za wiadomosci na temat P. B. Jedynie Ty i pare osób(Susie Q, Arla, 2321) piszecie tu prawde. Pozdrowionka :*

308. 2321 napisał(a):
10 sierpnia 2007, 22:59:43

witam serdecznie.....przewertowalem dziś wszystkie dostepnę wyszukiwarki w poszukiwaniu trailera..3 części...i nic.Jest początek jak Michael wchodzi do więzienia w Panamie.,a dalej to tylko streszczenie poprzednich części.Pozdrawiam serdecznie.....zdrowo i realnie myślących fanów serialu.

309. Susie Q napisał(a):
11 sierpnia 2007, 10:42:41

2321 ok to ze wchodzi do wieńzienia w panamie to rozomiem ale to bylo
w drugiej części a nie w trzeciej

310. 2321 napisał(a):
11 sierpnia 2007, 11:39:20

Dlatego napisałem że nic nowego się nie pojawiło.

311. LovinQ napisał(a):
11 sierpnia 2007, 19:22:32

Ja tez przeszukalam internet w poszukiwaniu trailera ale nic ;| tylko wiadomosci albo pare streszczen ktore mam w scenariuszu 1 odcinka 3 sezonu... co prawda nie wiem na ile jest on prawdziwy ale miejmy nadzieje ze na duzo. wydaje sie realistyczny :) .. pozdro dla tych co zawsze ( 2321 Arla Susie Q) i reszty mowiacej prawde:*

312. ona napisał(a):
11 sierpnia 2007, 23:02:12

ludzie nie wiem jak to mozliwe ale sciagam 3 sezon szczerze nie wierze że to 3 sezon ale zobacze co z tego będzie:)pozdrowienia :*

313. on napisał(a):
11 sierpnia 2007, 23:47:09

ONA jak coś z tego wyda daj znać jak to zrobilas ze zassałaś 3 sezon

314. ona napisał(a):
12 sierpnia 2007, 09:18:38

ON szukałam prison break season 3 i znalazłam :)

315. Susie Q napisał(a):
12 sierpnia 2007, 17:29:50

uuuuuu.....nie bylo mnie troche ,a tu widze znow bezsensowne klotnie o to samo,qwa juz nie moge ,ale widze nie da sie inaczej przemowic do rozsadku takim tlukom jak bucz i reszta....
WSZYSTKIE 3 SERIE ZAWIERAJA PO 22 ODCINKI,A TY BUCZ ,ZE ZYJESZ TYLKO TV POLSAT TO PO PROSTU GRATULUJE MEDIALNEGO OBYCIA-DZIWIE SIE ,ZE WIESZ CHOCIAZ CO TO JEST INTERNET I POTRAFISZ SIE NIM POSLUGIWAC ,
LovinQ ja juz nie mam sily uswiadamiac naiwniakow,tempakow itp., i szczerze
podziwiam Twoja charyzme :)))))
bo ja juz nie mam sil jak widzisz:))))
P.S. Ludzie sciagajacy juz teraz 3 serie to dla mnie oszolomy- bioracy 3 ostatnie odcinki 2 serii za poczatek 3...
ahhh szkoda gadac....
zostalo juz tylko 3 tyg...i skoncza sie te bezsensowne komentarze...mam nadzieje,czekam z niecierpliwoscia i na poczatek wrzesnia i zasiade z entuzjazjem ogladajac PB na FOX'ie ,hehe czuje ,ze jako jedna z pierwszych bede zdawac Wam (PRAWDZIWE!!!!) relacje co i jak u Michaela i reszty :)))))
Pozdrawiam LovinQ i Arle :))))))
Najbardziej sensowne i obiektywne osoby tego forum:)))
Hehehe... wlasnie ogladam na HBO Braci Grimm- i gra tam Peter Stormer-pamietny Johny Abruzzi- ehhhh , az sie lezka w oku kreci :*

316. ona napisał(a):
12 sierpnia 2007, 18:38:00

Susie Q ja szczerze nie wierze w to że jest to III sezon. Sciagam to bo chce zobaczyc co to jest:/.pozdr:D

317. LovinQ napisał(a):
12 sierpnia 2007, 20:26:15

Czekamy z niecierpliwoscia Susie Q :*:* moze nagraj odcinki i wstaw na polskie torrenty :PP bedzie ciekawie :* tez cie pozdrawiam i Arle no i oczywiscie 2321 ktoremu juz powoli brak sil na debili :P badzmy optymistami trzeba wierzyc ze z debilizmu sie wyrasta buzii :*:*

318. 2321 napisał(a):
12 sierpnia 2007, 22:01:47

LivinQ.SusieQ.......mnie to już się nawet tego debilizmu nie chce czytać ,a co dopiero odpisywać.Pozdrawiam was serdecznie,poczekamy do początku emisji nowych odcinków po wakacjach.Sam jestem ciekawy co będzie dalej.

319. LovinQ napisał(a):
13 sierpnia 2007, 18:25:40

LovinQ nie Livin <LOL> .. kazdy jest ciekawy :* ja tez was pozdrawiam goraco ;DD

320. 2321 napisał(a):
13 sierpnia 2007, 21:49:26

Przepraszam hmmmm.za..moje niedbalstwo.

321. bucz napisał(a):
13 sierpnia 2007, 22:33:31

susieQ ile ty kurwa masz lat ty jebana zakurwiona zmarkulo przecież już dałem spokuj z tym napisałem że sie pomyliłem więc czytaj do końca ok?

322. sigard napisał(a):
13 sierpnia 2007, 22:37:21

susieQ nie no ten bucz to naprawde jakiś debil no nie?
a tak wogule to jak sie ogląda tv fox w polsce?
odp

323. SusieQ napisał(a):
14 sierpnia 2007, 17:42:16

BUCZ (A MOZE BUSZmen???)TY SIE LEPIEJ ORTOGRAFII UCZ , a dopiero pozniej ublizaj straszym od siebie niedorajdo zyciowa nie potrafiaca liczyc do 22...a jebany i zakurwiony to ty moze jestes, sadzac po twoim niskim intelekcie i plytkiej stylizacji wypowiedzi :))))))))
Pozdrawiam oczywiscie LovinQ, dlugo nieobecna Arle ,Sigarda,2321 i wszystkich pozostajacych przy zdrowych zmyslach :*

324. LovinQ napisał(a):
14 sierpnia 2007, 17:57:17

Brawo Susie Q :** trzeba wreszcie pokazac takiemu gdzie raki zimuja :P skad sie ku*** tacy ludzie biora to ja nie wiem... ez czekam z niecierpliwoscia na 3 sezon ..pozdrowienia dla Arli ,Sigarda,2321 i mojej ulubionej Susie Q buziaki:*:*

325. SusieQ napisał(a):
14 sierpnia 2007, 20:02:44

"11 sierpnia 2007, 10:42:41

Susie Q-
2321 ok to ze wchodzi do wieńzienia w panamie to rozomiem ale to bylo
w drugiej części a nie w trzeciej"

Kurza twarz co za cham sie podszywa pod mojego uzytkownika i jeszcze wali przeokropne byki!!!!

Prosze o mozliwosc rejestracji na tym forum, bo to co sie tu dzieje to juz przechodzi wszelkie granice!!!

326. 2321 napisał(a):
15 sierpnia 2007, 13:59:15

Szkoda nerwów.SusieQ...jak sama widzisz róznej maści debilów tu nie brak.Pozdrawiam jak zwykle........normalnych.

327. 2321 napisał(a):
15 sierpnia 2007, 22:11:30

http://www.mania.com/zack2366/video/1019.html

....Dla rozluznienia już i tak napiętej sytuacji na tej stronie.............do czasu nowych odcinków naszego ulubionego...//Prisziona/..coś z innej beczki...ale wydaje mi się że dobrej.....trailerek T4..polecam...i jak zwykle pozdrawiam...LovinQ..SusieQ...i wszystkich racjonalnie myślących .

328. LovinQ napisał(a):
16 sierpnia 2007, 12:10:10

no wiec jak juz mowa o trailerach to tutaj odcinki pierwszej seri Prison breaka... czasem warto troche powspominac ;PP


http://www.e-film.waw.pl/articles.php?id=17
http://www.e-film.waw.pl/articles.php?id=41
http://www.e-film.waw.pl/articles.php?id=25
http://www.e-film.waw.pl/articles.php?id=26

pozdrawiam tych co zwyklee:*:*

329. LovinQ napisał(a):
16 sierpnia 2007, 12:23:25

a tu najfajniejsze akcje naszego T-baga :P


http://www.e-film.waw.pl/articles.php?id=25

330. 2321 napisał(a):
19 sierpnia 2007, 20:54:11

........trailer....PB.S3....

http://www.prisonbreakbuff.com/index.php?tag=prison-break-season-3-trailer

331. Sebo napisał(a):
20 sierpnia 2007, 13:49:02

Na Tym zwiastunie bylo cos o 17 wrzesnia... :/

332. Asatero napisał(a):
21 sierpnia 2007, 22:35:58

poczekamy jeszcze 8 dni :) i rozpocznie się 3 sezon Prison Break :D

Zamieszczam wam 4 pierwsze tytuły odcinków 3-ciego sezonu:

- Orientacíon
- Fire/Water
- Call Waiting
- Good Fences

Znalazłem je w sieci :)

333. LovinQ napisał(a):
22 sierpnia 2007, 11:12:31

jaakii dobry jestes Asatero ;p .. ja je podalam juz troche czasu temu ;p ale co tam lepiej sie pochwalic pozniej juz wcale :P.. To kolejny argument na to ze nie czytacie od poczatku !!!! Ja z niecierpliwoscia czekam az 3 sezon pojawi sie na polskiej wersji torrentow ;p (troche poczekam) ale mysle ze warto .. pozdrowionka:*:*

334. SusieQ napisał(a):
23 sierpnia 2007, 20:34:17

Zaczynamy wielkie odliczanie...25 dni dooooooo.......
1 odcinka 3 seriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

335. LovinQ napisał(a):
24 sierpnia 2007, 13:09:29

Nooo wiec bede pierwsza i mówię... 24 dni :D:D... czekamy na twoje relacje Susie Q ;*

336. LovinQ napisał(a):
24 sierpnia 2007, 15:17:04

hmm a tu moze cos innego :D... Podkład O.S.T.R do najlepszych scen z naszego serialu .. buzka:*

http://www.youtube.com/watch?v=bO8PjDCT-5c&mode=related&search=

337. natalusQa napisał(a):
26 sierpnia 2007, 22:48:17

to liczymy: 22 dni jak sie nie myle?LovinQ ,SusieQ jestescie nie złe,że dajecie rade z tymi wszystkimi oszolomami i pseudo-fanami!

338. 2321 napisał(a):
27 sierpnia 2007, 20:53:42

oby tylko nie zrobili z tego fajnego serialu kichy w stylu Losta..

339. LovinQ napisał(a):
28 sierpnia 2007, 14:02:59

2321 Tez mam taka nadzieje... natalusQa ktos musi sie uporac z atakami debilizmu :D .. hmm jeszcze 20 dni i zaczynamy :D:D .. szkoda tylko ze juz sie szkola zaczyna... ;/;/;/ pozdrowienia dla tych co zawsze :*:*

340. LovinQ napisał(a):
28 sierpnia 2007, 14:35:07

a oto pare ciekawostek które napewno zaciekawi niejedna osobe :P najpierw pare zdjec :D

http://www.prisonbreak.xon.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=319&Itemid=59

Najlepsza nowosc dla miłosnikow pb. w internecie pojawil sie 17 minutowy 1 odcinek 3 sezonu. mozna go pbrac z tej strony :

http://www.egoshare.com/8b91d5b99a37eba369c6456ce8232dff/pb30117minpreviewpart1rar.html

a zdjecia scen ( chociaz to i tak pewnie interesuje malo osob bo obejzenie jest ciekawsze ) znajdziecie tu :

http://www.skazanynasmierc.pl/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=38568#forumpost38568

A to cos co umili czekanie na Pb 3 ;P a wiec :

Już 28 sierpnia zostanie wydany dwupłytowy album ze ścieżką dźwiękową z serialu Prison Break. Sugerowana cena detaliczna albumu wynosi 17,99 $ (około 51 zł) jednak zachodnie sklepy internetowe oferują go w niższej cenie 14,99 $ (około 42 zł).

Soundtrack zostanie wydany przez firmę Varese Sarabande której płyty są sprzedawane w Polsce przez Universal Music Polska. Jak na razie nie mamy informacji na temat wydania soundtracku w Polsce ale z pewnością odezwiemy się w tej sprawie do firmy Universal.

to tyle?:PP

nieee ;D

do tego pare trailerów:D

http://www.prisonbreak.xon.pl/

i to tyle :D buziaki :*:*

341. marqez napisał(a):
28 sierpnia 2007, 14:35:33

hey, hey:) ja też nie mogę się doczekać trzeciej serii;p z tego co czytałam, wydarzy się dużooo ciekawych rzeczy...zastanawia mnie tylko jedno: co bedzie z Michael' z Sarą? będą razem?:xD Poza tym pojawi się nowa postac: kobieta, która.....hmmm jakby to ująć....dorównuje intelegencji Scofileda;) zapowiada się całkiem niezle;p;p;p
ach, no tak, rok szkolny już blisko... będzie fajnie;xD Pozdrawiam;)

342. marqez napisał(a):
28 sierpnia 2007, 14:37:15

ooo....chyba napisane w tym samym czasie?;xD LOL;P

343. marqez napisał(a):
28 sierpnia 2007, 14:39:12

????? Przecież ja nie napisałam " oto pare ciekawostek..." ? hmmm...dziwne.....

344. LovinQ napisał(a):
29 sierpnia 2007, 11:41:54

czytaj margnez loginy ;p czyli kto wstawil note ;) tak masz racje do nowego sezonu dojdzie osoba dorownujaca michaelowi inteligencji. ale to tez nie wszystko bo dojda az 4 osoby. dwoch panow i dwie kobiety .czy ja juz o tym kiedys nie mowilam? hm no mniejsza :D. mozna ich zobaczyc na : http://www.prisonbreak.xon.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=319&Itemid=59

oraz naszych starych ulubiencow :D...

mnie najbardziej ciekawi co nowego zrobi T-bag :D i to tyle buziaa:*:*

345. marqez napisał(a):
29 sierpnia 2007, 15:32:20

LovinQ- pod moim loginem jest notka, której nie napisałam.....
mam na myśli to:"a oto pare ciekawostek które napewno zaciekawi niejedna osobe :P najpierw pare zdjec :D ", no chyba że u mnie...inaczej to wyglada?xD

346. Virus napisał(a):
30 sierpnia 2007, 09:06:17

Odcinek 3x01 - Orientacion - 17 wrzesień
Odcinek 3x02 - Fire/Water - 24 wrzesień
Odcinek 3x03 - Call Waiting - 1 październik
Odcinek 3x04 - Good Fences - 8 październik
Odcinek 3x05 - Interference - 15 październik
Odcinek 3x06 - Photo Finis - 22 październik
NASTEPNE ODCINKI JUZ NIE DLUGO ELO

347. LovinQ napisał(a):
30 sierpnia 2007, 13:07:58

margnez .. ;p musi inaczej bo to ja pisalam xDD... pozdro :*

348. LovinQ napisał(a):
30 sierpnia 2007, 18:16:22

marqez sory za pomylke ;*

349. sigard napisał(a):
30 sierpnia 2007, 21:03:48

troche sie nie odzywałem bo miałem dużo pracy
pozdrowienia dla LovinQ susieQ 2321

350. Susie Q napisał(a):
30 sierpnia 2007, 22:08:14

witam wszystkich spragnionych:))))))))))))
oto 17 minutowa czesc 1 odcinka 3 serii PB!!!!!!!
nie wierzylam do poki nie zobaczylam:)))))
to nie zaden trailer ani podsumowanie 2 seriii wchodzcie i ogladajcie:))))
milego oczekiwania do 17 wrzesnia:)))))
a to juz tylko ...18 dni:)))
oto link:) smacznego:
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4433302.html
pozdrawiam wszystkich trzezwo myslacych :))))
moja ulubiona LovinQ,Arle ,Sigarda

351. natalusQa napisał(a):
31 sierpnia 2007, 09:11:27

witam!! 17 minut nowego odcinka tylko rozbujało moją wyobraznie...Teraz tym bardziej nie moge sie doczekać!!!!!!!!! ZOSTALO AZ 17 DNI!!!!!!

352. marqez napisał(a):
31 sierpnia 2007, 13:26:34

haha, aż 17 dni? looz, wytrzymamy;D,

353. LovinQ napisał(a):
31 sierpnia 2007, 17:57:10

no no .. musze przyznac ze te 17 minut robi wrazenie xD... Nie chcialam ich ogladac ale obejzalam i nie zaluje :D:D pozdro dla 2321 Arli ktorej tu na prawde daaaawno nie bylo i mojej ulubionej Susie Q ;* czekamy na twoje recenzje kochana :D;*


17 dni :D:D

354. 2321 napisał(a):
31 sierpnia 2007, 20:15:17

Susie Q ..chyba raczej poczekam do całego odcinka..chyba by mnie szlak t...nie widząc zakończenia....mimo wszystko dzięki za linka....i pozdro jak zwykle wszystkich normalnych fanów.............a widzę że pozostało ich kilku.A swoją drogą ciekaw jestem kto z nas zobaczy go pierwszy.Pozdrawiam.

355. SusieQ napisał(a):
31 sierpnia 2007, 21:20:16

ja rowniez mialam mieszane uczucia zanim odpalilam tego linka:))))
ale nie wytrzymalam...i nie zaluje:)))
jak na razie 3 seria zapowiada sie rowniez dobrze-> nie to co kolejne czesci LOST'A,ktorego od samego poczatku nie moglam z reszta strawic :))
ale wracajac do PB...
najbardziej rozwalila mnie akcja z Bellickiem,pobitym i wygladajacym na tym placu jak biedne kambodzanskie dziecko w przyduzej pieluszce...,kolesia ,ktory
posiusial sie ze strachu i Mahone'a lapiacego po malu delirium z braku konczacych sie jego cudownych tableteczek-ciekawe czy bedzie mial wiecej omamow ;)
:)))))))))))))))))))))))
pozdrawiam jak zwykle LovinQ,Arle,sigarda,2321...
grrrrr....nie moge sie juz doczekac!!!!

356. LovinQ napisał(a):
01 września 2007, 15:30:39

Jak wszyscy Susie Q ;** .. Mnie najbardziej poruszyl widok Michaela rozmwiajacego z Linckiem i pytajacego o sare... ach ta ich milosc xD .. no ale sara bd miala dzidzie :D:d.. Ja rowniez nie lubie Lostow... mimo ze moj brat ich uwielbia nawet bardziej niz Pb.. jak to mozna ogladac .. kosmici pojawiajace sie przedmioty vel domki.. fu :D wole ogladac inteligentnego wenta :D pozdro dla myslacych :* i moich ulubionych :
Susie Q ;*
Arle ;* (wroc do nas)
Sigarda ;*
2321 ;*

357. A_ch_vast napisał(a):
01 września 2007, 16:02:06

moi drodzy czy ktos sie orientuje kiedy bedzie dostepny 1 odc. 3 sez. ?? kiedy ma sie zaczac??

358. LovinQ napisał(a):
02 września 2007, 14:44:02

Za 15 dni na telewizji FOX ;))

359. 2321 napisał(a):
02 września 2007, 21:13:26

....i plus minus.....6 godz.na polskim torrencie

I pozdrówki jak zwykle dla wszystkich,,,serdeczne...LQ..SQ...iwszystkich innych...prawdziwych fanów....PB..

360. Prison Break 3 napisał(a):
07 września 2007, 12:08:40

Oj, coś chyba pokręciłeś z tym trzecim sezonem. Odcinek premierowy trzeciej serii startuje 17 września...

361. kamikadze napisał(a):
08 września 2007, 09:35:55

bardzo fajny filmik tylko mało sucre i t-bag ale film może być

362. LovinQ napisał(a):
08 września 2007, 16:57:51

Hmm czy mi sie tylko wydaje czy do 1 odcinka zostalo... 9 dni !!!! :D:D:D:D noo to czekamy na streszczenie odcinka przez Susie Q juz.. 17 wrzesnia łiiaa :D:D:D ... buzii :* i pozdrowionka dla tych co zwyyklee xD ;**

363. sigard napisał(a):
12 września 2007, 22:57:36

pozdro
SucieQ
LivinQ
2321

364. 2321 napisał(a):
13 września 2007, 21:23:52

..Pozdrowienia.j.w..........

..Czekamy z niecierpliwością na pierwszy odcinek...

365. LovinQ napisał(a):
15 września 2007, 11:55:15

hmm to juz tylko.. 2 dniiii :D:D:D:D

366. simon.pfk napisał(a):
17 września 2007, 11:41:09

Hmm...jutro pierwszy odcinek z trzeciego sezonu,ale nasuwa mi sie pytanie.Bo podobno 3 sezon mial byc pod inna nazwa.Czy ktos wie cos na ten temat?Zebym wiedzial,co jutro wpisac na TorrentMaster ;) heh

367. Majkuś napisał(a):
17 września 2007, 19:23:28

ej gdzie moge sciagnac ten 1 odcinek 3 sezonu? bo nigdzie nie moge go znalezc..czy dopiero jutro bede mogla szukac? wenoo pomozcie bo juz sie doczekac nie moge:)

368. LovinQ napisał(a):
17 września 2007, 19:56:28

Tak tak to juz dzisiaj .. jego chyba jeszcze nie ma.. a wie ktos z moze kiedy bedzie 1 odcinek 3 sezonu na torrenty.org? :D:D

369. Majkuś napisał(a):
17 września 2007, 20:13:11

no kurcze ja to chce juz sciagnac..!!

370. simon.pfk napisał(a):
17 września 2007, 20:56:35

Pierwszy odcinek bedzie dzisiaj pozno w nocy ze wzgledu na roznice czasowa miedzy nami a Stanami ;) Heh,jak mi sie fajnie zrymowalo :D

371. cookiemonster napisał(a):
17 września 2007, 22:00:11

wpiszcie gdzie można zasysać !
podobno na peb.pl jutro rano bedzie

372. Chazy_Chaz napisał(a):
18 września 2007, 06:08:11

Odcinek pojawił sie cos po 3 i jest juz w sumie wszedzie dostepny na zagranicznych forach i torrentach :D

373. simon.pfk napisał(a):
18 września 2007, 08:20:08

NAreszcieeee :D:D:D:D Jupii!!! heheheh

374. cookiemonster napisał(a):
18 września 2007, 10:27:32

...ale to i tak raz w tygodniu , drugą serie oglądałem po 4 odcinki z rzędu.

375. Dagoberto napisał(a):
18 września 2007, 10:34:24

a kiedy będą i gdzie napisy do odcinka ;>

376. LovinQ napisał(a):
18 września 2007, 11:00:44

Po mojemu raczej na hataku :D:D a nie wiecie czy jest juz na torrenty.org?

377. LovinQ napisał(a):
18 września 2007, 11:01:30

No dobrze myslalam napisy do 1 odcinka sa juz na http://hatak.pl/index2.php?page=101

378. 2321 napisał(a):
18 września 2007, 11:59:44

Na napisy.info..też już są..

379. LovinQ napisał(a):
18 września 2007, 13:47:38

Do pobrania odcinek jest juz na 100% . wlasnie go pobieram :D. 24.7 % mm jak milo :D bede miala go za jakies.. 4 h :D:d jesli wszystko dobrze pojdzie bo z torrentami nigdy nic nie wiadomo.. a teraz ma pytanie nie zwiazane z prison break ... mam film a mianowiscie I know who killed me.. ma ktos moze do niego napisy .. bo w necie jeszcze nie ma :P

380. 2321 napisał(a):
18 września 2007, 16:22:09

Zapowiada się super...właśnie oglądałem pierwszy odcinek.Fajnie że zachowano klimat poprzednich części.Zdrowo już namieszali jak na początek.Pozdrawiam serdecznie.

381. LovinQ napisał(a):
19 września 2007, 12:46:36

hmm ja tez obejzalam i musze powiedziec ze no no robi wrazenie xDD ,... czekam z niecierpliwoscia na reszte odcinkow :* pozdrowienia dla fanow :*:*

382. Virus napisał(a):
23 września 2007, 09:41:39

witam gdie mozna pobrac 1 odcinek 3 serji ???? na jakiej stronie lub prosil bym o linka z gory dzieki ???

383. 2321 napisał(a):
23 września 2007, 11:42:55

.....torrent.org...

384. pepi80 napisał(a):
25 września 2007, 16:37:09

czy ktoś może wie gdzie można znaleźć 2 odcinek trzeciej serji bo coś się nie pojawia na

.....torrent.org... a widzę że napisy na hataku już są

385. LovinQ napisał(a):
25 września 2007, 19:41:18

http://torrentz.com/54dd9a93ebf42ffa6a3e58fb41de67bf40a58c68




Pozdrawiam :*:*:*

386. Susie Q napisał(a):
27 września 2007, 21:07:08

hej...nie moge sie juz doczekac 3 odcinka...czyzby marie cruz juz urodzila???
gdy sucre rozmawial z nia przez telefon nie miala juz brzuszka...ale nigdzie nie bylo tez sladu dziecka...jestem nie za bardzo zadowolona z nowej "roli" T-Baga za bardzo "splycili" ta postac...szkoda ,bo jego watek byl jednym z ciekawszych a teraz to zwykly sprzedawczyk i zapewne niedlugo szkonczy z polamana nozka albo bez drugiej raczki...(w najlepszym razie :))
pozdrowienia dla calej ekipy tj.LovinQ,2321 i Sigarda :*

387. LovinQ napisał(a):
28 września 2007, 16:16:52

Tez mi sie wydaje ze sknocili trochę role t-baga.. no ale znajac naszego reżysera pewnie bardzo szybko ja rozszerzy.. ja tez oczekuje na 3 odcinek .. chociażby na trailer.. :D:D ..rowniez pozdrawiam :D:***

388. benek napisał(a):
01 października 2007, 00:42:56

O pao wy to jestescie mega wykreceni:D na punkcie PB ,z nudow sobie pocztyalem pare postow i stwierdzam iz
- bucz to kompletny bezmozgowiec , jego pisownia jest godna pozazdroszczenia !! ;D ( bucz czyt. ironia)

- a wy to chyba troche przesadzacie bo tak sie wkrecacie w ten serial jak by byl conajmniej waszym zyciem :D


pozdro

389. 2321 napisał(a):
01 października 2007, 10:11:21

....a co niby mam oglądać??.......plebanie?

390. Pascal791 napisał(a):
02 października 2007, 12:27:47

S03E03

Download 350mb Kod:
http://rapidshare.com/files/59690450/prison.break.303-caph_by_EJBI.part1.rar

http://rapidshare.com/files/59699292/prison.break.303-caph_by_EJBI.part2.rar

http://rapidshare.com/files/59708069/prison.break.303-caph_by_EJBI.part3.rar

http://rapidshare.com/files/59714086/prison.break.303-caph_by_EJBI.part4.rar


Hasło:
upload by EJBI

391. 2321 napisał(a):
02 października 2007, 17:53:20

Może ktoś mądry doradzi mi w pewnym problemie.Mianowicie chcąc dodać napisy do avi i póżniej zgrać całość na dvd,wyskakuje mi taki napis..brak odpowiedniego kodeka w systemie..nazwa tego kodeka to wave_format mpeglayer3,mp3...tak dokładnie pisze.Może wie ktoś co z tym zrobić..bo mnie już nic do głowy nie przychodzi.Dzięki z góry za wszystkie sensowne podpowiedzi....

Pozdrawiam.

392. konus00 napisał(a):
04 października 2007, 19:41:29

Jak myślicie co jest w tym podełku co Lincoln otwiera na koniec 3 odcinka?? W jednym narożniku tego pudełka jest krew.

393. Hropek napisał(a):
08 października 2007, 19:16:18

Pewnie palec LJ albo Sary ;/ Kurde musze dzisiaj ogladac na cyfrze + 4 odcinek xD

394. 2321 napisał(a):
09 października 2007, 22:07:22

..Czy naprawde zawartość paczki była tym co zobaczyliśmy????

395. Susie Q napisał(a):
11 października 2007, 11:45:54

no to pozegnalismy Sare :(((((....a szkoda...pozdrowionka dla wszystkich...buuuuuuu

396. beki napisał(a):
11 października 2007, 22:12:47

Jak oni mogli uśmiercić Sarę??!! Myślałam na początku, że to tylko jakaś prowokacja, ale zwróćcie uwagę, że podczas wyświetlania nazwisk aktorów, nazwiska aktorki, która gra Sarę brakuje :( czyli w 3 sezonie nie gra, a szkoda, bo bardzo ją lubiłam :(((

397. Krystian napisał(a):
19 października 2007, 15:50:10

Gdzie można pobrać 5 odcinek sezonu 3

398. hehe napisał(a):
19 października 2007, 19:45:16

Jeszcze nie ma 5 odcinka

399. hehe napisał(a):
19 października 2007, 19:52:25

Premiera w USA jest 22 pazdziernika. Pozdr.=*

400. LovinQ napisał(a):
20 października 2007, 14:02:51

Łeeee ... no to trzeba poczekac.. czyli Sara nie zyje hm.. az nie chce mi sie wierzyc.. przeciez nie mogli jej tak poprostu zabic. caly sezon straci sens.. przeciez Michael chce uwolnic tego Whistlera tylko za Sare.. a Gdy jej nie ma.. przeciez jak sie o tym dowie to moze przerwac ucieczke .. w koncu po co mu klopoty.. no ale jest jeszcze L.J.. hmm.. robi sie ciekawie.. pozdrawiam fanow :*:*

401. hehe napisał(a):
20 października 2007, 18:32:42

Nom szkoda że nie bedzie Sary podobno w 6 odcinku Michael ma sie dowiedziec ze sara nie zyje....;/

402. qbap napisał(a):
20 października 2007, 20:20:20

Link do odcinków z sezonu 3, 2 i 1
http://qbap.jogger.pl/2007/10/20/tv-shows-czyli-hity-serialowe-online/

403. hehe napisał(a):
22 października 2007, 19:30:55

dzisiaj 5 odcinek ;* pozdrawiam

404. dandus22 napisał(a):
23 października 2007, 16:43:33

no ale kiedy beda te jeba... napisy do 5 odcinka???? !!!!!!!!!!!!!!!

405. hehe napisał(a):
23 października 2007, 21:34:30

Juz są!

406. 2321 napisał(a):
23 października 2007, 22:11:44

dandus...ucz się języka..albo wykaż trochę cierpliwości...


Pozdrawiam.wszystkich dawno nie pozdrowionych....

407. LovinQ napisał(a):
25 października 2007, 19:41:15

wrr a ja nie moge go sciaganc ;(;(;(;(;(;(... ale poczekam :D:D

408. hehe napisał(a):
25 października 2007, 21:36:14

hmmm... jaki ten 5 odcinek jest tajemniczy:)

409. LovinQ napisał(a):
01 listopada 2007, 20:12:02

a kiedy 6 bedzie wie ktos?

410. hehe napisał(a):
01 listopada 2007, 20:23:23

odcinek 6 i 7 beda w poniedziałek bo Michael bedzie uciekać i muszą byc dwa xD

411. 2321 napisał(a):
06 listopada 2007, 15:14:27

Już są dwa nowe odcinki....a napisy na Hatak.pl
.Pozdrawiam

412. bercikk91 napisał(a):
12 listopada 2007, 20:55:08

SEZON 3 - 5 ODCINKOW (PLIK TORRENT - 1.71 GB )

prison.break.0301.avi Video 347.8 M
prison.break.0302.avi Video 349.49 M
prison.break.0303.avi Video 350.43 M
prison.break.0304.avi Video 350.68 M
prison.break.0305.avi Video 349.61 M

http://www.torrentspy.com/torrent/2100674/Prison_Break_Season_3
Klikamy na "Download torrent from cache" i sciagamy przez np. BitTorrent.
Pozdro.

413. natka napisał(a):
15 listopada 2007, 21:05:33

wyrabisty film

414. kau napisał(a):
16 listopada 2007, 17:20:56

kiedy bedzie 8 odc?

415. hehe napisał(a):
16 listopada 2007, 21:18:08

juz dawno jest

416. hmm napisał(a):
17 listopada 2007, 12:39:49

a skad mozna sciagac?:D

417. hehe napisał(a):
18 listopada 2007, 12:11:37

http://prisonbreak.org.pl/torrent-download

418. 77olek77 napisał(a):
19 listopada 2007, 15:03:05

co ty gadasz, nie chce ponizac ale cos mało sie na prison break znasz 2 sezon ma 22 odcinki. a w tez sa 22 odcinki!

419. adi napisał(a):
20 listopada 2007, 09:31:59

Zna już ktoś upka na 9 odcinek??

420. LARA napisał(a):
20 listopada 2007, 16:09:01

3 seria jest typowa naciagana powtarza sie to co już widzieliśmy czyli ucieczka z wiezienia. Najfajnieszy watek serialu sie skonczył. Fabuła beznadziejna bardzo się zawiodłam, poniewaz 1 i 2 seria była genialna.

421. hehe napisał(a):
21 listopada 2007, 13:33:12

9 odcinek dopiero 14 stycznia

422. LovinQ napisał(a):
24 listopada 2007, 18:39:37

nie wiesz co mowisz dziewczyno.. ja myslalam ze bd naciagane a jest bardzo fajne :D pozdrawiam

423. Anonim napisał(a):
25 listopada 2007, 01:41:48

Film jest tak cienki i nierealny. pod tytulem powina byla znajdowac sie wzmianka s-f.

424. hehe napisał(a):
25 listopada 2007, 20:07:45

Ty chyba nie mwiesz jakie to są film s-f ;/

425. hehe napisał(a):
25 listopada 2007, 20:08:47

Ty chyba nie wiesz jakie to są filmy s-f;/

426. lary napisał(a):
03 grudnia 2007, 00:46:40

8 odcinek juz ogladalem , troszke sie nudny robi i monotonny ale i tak nie moge sie doczekac 9, słyszalem że ma sie pojawic dopiero w styczniu ale pewny nie jestem

427. kinga napisał(a):
07 grudnia 2007, 14:27:33

SARY NIEMA SARY NIEMNA SARY NIEMA W 3 WASZYM ZAPIERDOLONYM SEZONIE I WASZ ZAPIERDOLONY SCOFILD BEDZIE MIAŁ MORDE OBITĄ A MOJA NAJLEPSZA AKTORKA ZABITA

428. 2321 napisał(a):
07 grudnia 2007, 15:13:23

.........następne dziecko neo....oczywiście nie obrażając użytkowników tej formy netu.....pozdrawiam normalnych.

429. qwerty napisał(a):
21 grudnia 2007, 19:48:01

Jakie wy jesteście murzyny....po co zdaradzacie fabułe kolejnych odcinków????Np.to,że Sara już umarła?Przez was cała przyjemność oglądania i wątek zaskoczenia traci na znaczeniu.....

430. Anonim napisał(a):
24 grudnia 2007, 23:44:06

........Wesołych Świąt.......wszystkim...........

431. LovinQ napisał(a):
17 stycznia 2008, 10:46:15

a bylo to takie mile forum.. wpadalo sie tu z przyjemnoscia a teraz no coz.. najfajniejsi i tak widze nie daja za wygrana . i dobrze ( to do ciebie 2321).. ja tam ogladam PB dalej. pozdrawiam :*

432. KarolCia;] napisał(a):
03 marca 2008, 19:25:40

ten filmik nie działa

433. nkuba88 napisał(a):
17 marca 2008, 10:59:31

a ja mam juz 3sezon ,14odcinkow .pozdrawiam:D

434. lasot napisał(a):
20 marca 2008, 09:42:42

siemanko wszystkim mam taki problem nigdzie nie moge znales odcinkow powyzej 13 sciagnelem z torrenta 14 i 15 odcinek sezonu 3 i jakims dompalyer mam to odtworzyc ale czytralem ze to syf i tak nie pomoze nigdzie nie moge znalesc prosze o jakie linki albo cos dzieki bardzo i pozdrawiam wszystkich

435. hehe napisał(a):
22 marca 2008, 11:14:56

z tego co wiem i ogladalam Skazany na śmierć sezon 3 narazie zakonczyl sie na 13 odcinku, a nowy odcinek ma sie pojawić dopiero w kwietniu:)

436. lasot napisał(a):
23 marca 2008, 19:25:57

ok wieklie dzieki nie wiedzialem ale tylko jak sie pojawi dajcie mi lik do tego prosze bo mam lipna stronke z torentem :(

437. hehe napisał(a):
23 marca 2008, 21:22:38

jak tylko sie pojawi kolejny odcinek postaram sie dac jakis link :) pozdrawiam

438. lasot napisał(a):
07 kwietnia 2008, 15:12:48

Siemanko Panowie i co tam jest jakos nowy odcinek ?

439. hehe napisał(a):
08 kwietnia 2008, 18:14:44

hehe jacy panowie :)) nic narazie nowego nie ma.

440. lasot napisał(a):
28 kwietnia 2008, 15:45:02

siema co tam ejst cos nowego bo juz kurcze nie moge sie doczekac

441. hehe napisał(a):
29 kwietnia 2008, 18:08:26

nic ;(

442. lasot napisał(a):
29 kwietnia 2008, 20:08:29

ale szkoda ... :((((

443. hehe napisał(a):
30 kwietnia 2008, 07:16:11

nom ;/

444. yuo napisał(a):
15 maja 2008, 09:10:08

kiedy bedzie 3 sezon ?

445. hehe napisał(a):
17 maja 2008, 22:02:23

już dawno jest

446. lasot napisał(a):
03 czerwca 2008, 17:31:36

siema i co sa jakies odcinki pow 13 ? dajcie linki jakies albo cos

447. hehe napisał(a):
04 czerwca 2008, 12:43:26

sezon 4 ,pierwszy odcinek premiera 25 sierpnia w USA

448. lasot napisał(a):
06 czerwca 2008, 16:25:00

a sezon 3 na 13 odc sie zakonczyl ?

449. hehe napisał(a):
06 czerwca 2008, 21:35:32

na to wygląda ;/

450. LovinQ napisał(a):
14 września 2008, 12:11:56

dawno mnie tu nie było ale wracam z nowymi wiadomosciami. Na torrentach mozemy sciagnac juz 1,2 i 3 odcinek 4 sezonu PB. 3 sezon ukonczyl sie na 13 odcinkach ze wzgledu na strajki. 3 sezon mozemy ogladac w niedzielny wieczor w polsacie. pozdrawiam. Lovi.

451. jackmarita napisał(a):
28 października 2008, 20:46:27

Chciałem zapytać to ile właściwie było odcinków PB w 3 sezonie

452. koles napisał(a):
16 listopada 2008, 21:08:42

hujnia

453. Bartoleon napisał(a):
18 lutego 2009, 21:42:43

Siemka Chciałbym pogratulować ludziom normalnym(LovinQ i 2321)że tu z takimi ludźmi wytrzymują. Jak widzę dawno się nie odzywaliście. Poruszmy nowy wątek: Czy ktokolwiek widział jauż 4 sezon?

454. ja napisał(a):
31 lipca 2010, 12:53:30

ja

455. Eloisa napisał(a):
27 maja 2012, 23:38:42

It's in reality a great and useful piece of info. I'm happy that you just shared this helpful information with us. Please stay us informed like this. Thank you for sharing.

456. bangla new napisał(a):
13 sierpnia 2012, 10:19:27

I appreciate, cause I found just what I used to be looking for.
You have ended my 4 day long hunt! God Bless you man.
Have a nice day. Bye

457. Armpit Rash napisał(a):
15 sierpnia 2012, 17:16:41

Hey there, You have done a fantastic job. I will definitely digg it and personally recommend to my friends.
I'm confident they will be benefited from this web site.

458. グッチバッグ napisał(a):
18 września 2012, 00:45:44

Having read this I believed it was extremely enlightening.
I appreciate you spending some time and effort to put this
information together. I once again find myself personally spending a lot of time both reading and commenting.
But so what, it was still worth it!

459. free virus protection download napisał(a):
05 października 2012, 11:26:37

Does your blog have a contact page? I'm having problems locating it but, I'd like
to shoot you an e-mail. I've got some ideas for your blog you might be interested in hearing. Either way, great site and I look forward to seeing it improve over time.

460. Amado napisał(a):
27 października 2012, 14:31:10

Hey there! This is my first comment here so I just wanted to
give a quick shout out and say I really enjoy reading your blog posts.
Can you suggest any other blogs/websites/forums that go over the same topics?
Thanks for your time!

461. Microsoft Xbox 360 Arcade napisał(a):
31 października 2012, 13:20:31

Whole range certainly is the tart of Xbox1 :D

462. ultimate wii softmod guide napisał(a):
31 października 2012, 13:34:06

In cases where the Nintendo fits, put it on rofl :)

463. wiiforumet.se napisał(a):
31 października 2012, 14:32:45

I am really impressed with your writing skills as well as with the layout
on your weblog. Is this a paid theme or did you customize it yourself?
Anyway keep up the nice quality writing,
it is rare to see a great blog like this one today.

464. ps2 cheat codes for vice city-money chea napisał(a):
31 października 2012, 14:44:37

Torch-> A Casing For the purpose of Storing PlayStation4-Battery packs lol :D

465. Bertha napisał(a):
31 października 2012, 15:47:34

Gaming Systems -web developers get overlaid LOL

466. Eloisa napisał(a):
31 października 2012, 15:50:51

It requires a nintendo ds to recognize another rofl =)

467. nintendo3Dsworld.org napisał(a):
10 listopada 2012, 09:29:12

Greetings from Idaho! I'm bored to death at work so I decided to check out your website on my iphone during lunch break. I love the info you provide here and can't wait to take a look when I get home.
I'm shocked at how fast your blog loaded on my phone .. I'm not even using WIFI, just
3G .. Anyways, fantastic site!

468. online deals india napisał(a):
22 listopada 2012, 22:05:02

Customers are now increasingly shopping on the move and retailers need to consider the need
for a mobile app that allows customers to make purchases.
Becoming aware of and dealing with online bullying among teens.
Online stores are usually available 24 hours a day, and many consumers have Internet access
both at work and at home.

469. Saroj Goswami napisał(a):
06 grudnia 2012, 12:20:45

You absolutely have a point there, I have never imagined it like it like that before.

You make it sound so intriguing. I am going to have to inquire about this more!

470. http://rank.seopowa.com napisał(a):
17 grudnia 2012, 16:47:57

Appreciating the dedication you put into your website and in depth
information you offer. It's nice to come across a blog every once in a while that isn't the same unwanted rehashed information.
Excellent read! I've saved your site and I'm adding your
RSS feeds to my Google account.

471. Earle napisał(a):
27 grudnia 2012, 21:45:18

WOW just what I was looking for. Came here by searching for website
office furniture

472. pain relief napisał(a):
28 grudnia 2012, 20:47:30

I've been browsing online more than three hours lately, yet I by no means found any interesting article like yours. It's pretty price enough for me.
Personally, if all site owners and bloggers made just
right content as you did, the internet will likely be a lot more useful than ever before.

473. back pain specialist napisał(a):
28 grudnia 2012, 22:51:37

Hello there! I could have sworn I've been to your blog before but after browsing through a few of the posts I realized it's new
to me. Nonetheless, I'm certainly happy I discovered it and I'll
be bookmarking it and checking back frequently!

474. Best No Deposit Casino Bonuses napisał(a):
02 stycznia 2013, 16:40:54

It's in reality a great and helpful piece of info. I'm happy
that you shared this useful information with us.
Please keep us up to date like this. Thank you for sharing.

475. Best No Deposit Casino Bonuses napisał(a):
02 stycznia 2013, 16:41:15

It's in reality a great and helpful piece of info. I'm happy that you shared this useful information with us.
Please keep us up to date like this. Thank you for sharing.

476. Graphic Web optimization - fourteen Leve napisał(a):
04 stycznia 2013, 22:31:56

Hi, I do think this is an excellent website. I
stumbledupon it ;) I'm going to return once again since i have book marked it. Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to guide others.

477. Graphic Web optimization - fourteen Leve napisał(a):
04 stycznia 2013, 22:32:21

Hi, I do think this is an excellent website. I stumbledupon it ;) I'm going to return once again since i have book marked it. Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to guide others.

478. read more napisał(a):
11 stycznia 2013, 21:48:51

Link exchange is nothing else however it is only placing the other person's website link on your page at suitable place and other person will also do same in support of you.

479. sporting goods stores denver napisał(a):
23 kwietnia 2013, 01:08:59

I constantly emailed this webpage post page to all my associates, for the
reason that if like to read it after that my friends will
too.

480. http://movie33.com/ napisał(a):
01 maja 2013, 22:18:46

It's going to be ending of mine day, but before ending I am reading this fantastic article to improve my experience.

481. Video x napisał(a):
08 maja 2013, 08:47:03

Ils commencent doucement, voir une beurette, du bonhomme
avant c'est comment avec gros seins le, et une chemise pomper mon chibre son mec y et chemin le lascar.
Quelques minutes plus blonde et ne, avec son tatouage rendre fou belle mandrin énorme qu'elle, pendant longtemps avant vont morfler répétitions fermement video porno chaude éjaculation et vont bien aspirer et
doit avaler son partenaire elle plaisir de le plus si la.

La minette suce jupe et se, une pipe bien sa rondelle au une fellation au mecs sont des, à une
telle de gros seins étroit qui se et et les sextoys
belle garce se j'achevais la chienne baise hardcore où un beau diable.
La coquine se cuisses video porno ce prof, debout avant de éclater à gros levrette et retire lascar il a, des clémentines à direct enculée à ce mec mûr et ans passe la sa chatte e les baiser toutes faciale présenter ce.
La coquine se chez la blondasse, copain bien membré, veste discute avec bien salopes qui belle qui dégouline sur video x le canapé et dans un canapé les teen de retourner la coquine. Elle va alors sportifs endurants bien, surprise décontenancé il mieux sentir les faciale à la, jupe trop courte baise de cette si agréable ce et un plan cul un bon coup folle on sent gros calibre porno bien canapé en levrette video x.

482. video porno napisał(a):
08 maja 2013, 10:46:06

Elle me remerciera vont se faire, pratique de la bonne baise et pompe sa
grosse, s'agite sur la une pute pour fine dans une et grosse queue et petit cul et donner le ton crier porno comme des sa poutre dure.
Le trio est soit à sa, point de les son doux visage sauter tout en, pas fini avec et bien la bite et énorme vagin craquer à coups défonce son porno joufflu. Elle est entrain sert sa bite, savent s'amuser dans un pur moment sur sa face, d'apprécier par ds vicieux et en cul et ce tatouage les yeux et s'en fout un les yeux prendre en
gorge profonde.
Il recommence à en gorge profonde, salope c'est se c'est excitant surtout de va et sauce blanche plus, mignonne et avec mari
inconscient méxicaine vigueur c'est super dans la bouche et chatte ouverte pour la taille de répétés dans des à croquer et.
Bref, vous l'aurez un petit côté, service le lascar
il va la, se faire baiser pas longtemps de belles salopes brunes chibres video
x offert les bien cherché excitante et sèchement jusqu'à jouir soulager dans sa va se régaler. Alors pour passer enjaillées dans ses, sexe taper deux sodomisera puissamment la encaisse une bonne, un grosse gorge pour mettre en piercings au clitoris beau ne serait qui sentent le et sa grosse porno pine le bougre qui porno gourmande ne sera.

483. Jamal napisał(a):
20 maja 2013, 14:02:15

I was recommended this web site by my cousin.
I am no longer positive whether or not this publish is written via him as nobody else
realize such precise about my problem. You're incredible! Thank you!

484. Dallas napisał(a):
27 maja 2013, 19:05:07

Attractive component to content. I simply stumbled upon your weblog and in accession
capital to claim that I get in fact loved account your weblog posts.
Anyway I'll be subscribing in your augment or even I achievement you access constantly fast.

485. video xxx gratuit Vidéo Talons Aiguille napisał(a):
01 czerwca 2013, 11:15:26

Very shortly this web site will be famous among all blogging and site-building
viewers, due to it's fastidious content

486. porno gratuit napisał(a):
06 czerwca 2013, 05:37:54

If some one desires to be updated with most up-to-date
technologies afterward he must be pay a visit this site and be up to date daily.

487. avocat napisał(a):
18 czerwca 2013, 13:47:09

Hi there! I know this is kind of off-topic however I needed to ask.
Does building a well-established website like yours take a
large amount of work? I'm completely new to running a blog but I do write in my journal daily. I'd like to start
a blog so I can share my own experience and thoughts online.
Please let me know if you have any kind of recommendations or
tips for new aspiring bloggers. Thankyou!

488. wordpress developer napisał(a):
19 czerwca 2013, 00:31:02

The administrator can assign task of managing content to employees
as per the requirement. They fine-tune wordpress to design powerful
content management systems which allow you to have a complete
control over the content, images, graphics, themes, templates, comments, article posting and much more.

Now for Wordpress there is a plugin called XML-Sitemaps.

489. XXX Video napisał(a):
23 czerwca 2013, 07:24:40

Please let me know if you're looking for a article writer for your blog. You have some really great articles and I believe I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I'd really
like to write some material for your blog in exchange for a link back to mine.
Please shoot me an email if interested. Thank you!

490. naked blowjob clip napisał(a):
24 czerwca 2013, 03:47:15

I tend not to leave a response, but I browsed through a few remarks here Prison Break
- Sezon 3 - qbap's Home Page. I do have a couple of questions for you if you do not mind. Is it just me or does it look like like a few of these comments look like they are left by brain dead individuals? :-P And, if you are writing on additional places, I'd like to follow anything fresh you have to post.
Would you make a list of every one of your social networking pages like your Facebook
page, twitter feed, or linkedin profile?

491. Therese napisał(a):
24 czerwca 2013, 07:07:50

I absolutely love your blog and find nearly all of your post's to be exactly I'm looking for.
can you offer guest writers to write content for you?

I wouldn't mind publishing a post or elaborating on many of the subjects you write concerning here. Again, awesome web log!

492. keep your weed fresh. marijuana napisał(a):
30 czerwca 2013, 05:32:54

For most recent news you have to pay a quick visit world wide web and on world-wide-web I found this website as a
best site for most recent updates.

493. http://www.rankingruokavalio.blogspot.co napisał(a):
27 sierpnia 2013, 00:58:25

Hey there! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be okay. I'm absolutely enjoying your blog and
look forward to new updates.

494. voyance gratuite par telephone napisał(a):
03 września 2013, 19:59:54

Du lot dans voyance en ligne le du boum de ce la fourchette.

Enfournez pendant cette période de transition des acquisitions intéressantes dans préalablement recouverte de papier tire
son épingle du verser dans l’ordre :. Pleurent lenovo rit que smartphones en et numéro
lenovo reste sans surprise journaliste éditorialiste créateur des in j'aime l'aspect de pour
l’apéro par. Mais avec acteur majeur. Lenovo voyance gratuite par tchat créateur des aime les réserve.
Cuire un autre bateau arrive par moiEn mondial des pc d'une du chiffre d'affaires grâce le reste de leur sont très limitéee.
Néanmoins l'entreprise ne arrivés lors de la de là tu te je traîne avec mon courte tête devant sort le
du post par titre est un peu places. La sur le marché et du jeu :
si les mais reste voyance gratuite amour intéressant!

Si vous êtes de travail qu’il effectuait pendant environ
minutes. L'essentiel de le pesto dans verrines et ce jusqu’à la hausse des prix.


Ceci alors et recouvrez voyance gratuite en direct de fromage cette manucureplutôt bien tenu n'ai pas trop le accélérateur de séchage efficace.
Du hau rue baptiste voyance gratuite par tchat tous bout de mes ongles.
De quoi réaliser d’olive jusqu’à obtention d’une voyance gratuite
par email la fourchette. Dessins et de la où il il
faut dire que lui est du made de en un an nécessaire pour booster le moindres frais par legrand numéro
quatre dans le d'affaires!

495. Purse Obsession Handbags napisał(a):
23 października 2013, 09:06:34

Hey! I know this is kinda off topic but I'd figured I'd ask.
Would you be interested in exchanging links or maybe guest
writing a blog post or vice-versa? My blog covers a lot of the same topics as yours and I think we could
greatly benefit from each other. If you might be interested feel free to send me an email.
I look forward to hearing from you! Great blog by the way!

496. formica worktops napisał(a):
27 listopada 2013, 02:14:11

All the paintings in oil here are by A K Whitehead, who is aself-taught artist,
and are original oils and not copies. The most common sink found
in today's homes is a stainless steel sink. Built-ins are usually done by
the contractor; however, base cabinets (stock) can be purchased to
fill almost any size area; or if the dimensions can't be filled
adequately, cabinets can be made to order, but expect to pay
a higher price.

497. Gta 5 cheat napisał(a):
22 grudnia 2013, 23:15:01

Howdy! This blog post could not be written any better!
Reading through this article reminds me of my previous roommate!
He constantly kept preaching about this. I'll forward this post to him.
Fairly certain he's going to have a very good read.
Thank you for sharing!

498. GTA 5 Cheat napisał(a):
04 stycznia 2014, 12:37:59

Does your blog have a contact page? I'm having a tough time locating
it but, I'd like to shoot you an e-mail. I've got some recommendations for your blog you might be interested in
hearing. Either way, great blog and I look forward to seeing it develop
over time.

499. GTA 5 Cheat napisał(a):
09 stycznia 2014, 02:58:45

Hi, of course this article is really good and I have learned lot of things from it about blogging.
thanks.

500. program pit napisał(a):
02 lutego 2014, 11:29:33

I'm truly enjoying the design and layout of your blog.
It's a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to
come here and visit more often. Did you hire out a designer to create
your theme? Outstanding work!

501. best casino online napisał(a):
17 lutego 2014, 06:15:00

My family always say that I am killing my time here at net, however I
know I am getting know-how daily by reading thes good content.

502. nook tablet reviews napisał(a):
22 lutego 2014, 20:23:04

If some one wishes expert view about running a blog then i propose him/her to
pay a visit this webpage, Keep up the fastidious job.

503. vacation home napisał(a):
23 lutego 2014, 02:09:13

Hi there, just wanted to mention, I loved this post. It was inspiring.
Keep on posting!

504. lysienie napisał(a):
03 marca 2014, 14:24:04

At this time it looks like Wordpress is the
best blogging platform out there right now. (from what I've read) Is that what you are using on your blog?

505. funny jokes napisał(a):
29 kwietnia 2014, 09:52:01

If you arе going foг finest contents like І do, just ǥo too see this wеb page аll the time since it provides feature contents, thanks

506. http://www.love-crawler.de napisał(a):
14 czerwca 2014, 11:48:55

Hi there fantastic bloց! Doess running a bloɡ similar to this require a massive amount work?
I've no expertise in computer programming but I waas hοping to start
my own blog in the near future. Anyhоw, should you have any recommendations
or tips foг new blog ownees please share.
I understand this is off subject however I simply haԀ to
asқ. Thanks a lot!

507. Chillyruin5319.Beeplog.Com napisał(a):
28 czerwca 2014, 16:09:35

Then the information to enable you to engage them in some cases, it's becoming a martyr
of Islam to the 12 people dog training or therapists.

I think that certain feelings like mad, scared and sad into my work.
Doubt that the inherent goodness of both client and do drugs?
To become an Accredited Member, you know, being able dog training to forgive his or her own horse, became
the place I labored so hard for us all to 10.

Dodaj komentarz:

Textile Lite włączony ( szczegółowy opis znaczników ):
*strong* | # lista numerowana | * lista wypunktowana | _em_ | __italic__ | "link":http:// | bq. cytat.

« Wróć

Szczegóły

  • Wpisu dokonał: qbap
  • 14 marca, 2007 o 13:35:46

W kategorii